ГоловнаПослугиВентиляція для виробництв

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Ціни на послуги

Найменування виконуваних робіт Ціна, грн
Монтаж системи зволоження повітря ціну уточняйте
Монтаж систем осушення повітря ціну уточняйте
Монтаж рекуператорів ціну уточняйте
Вентиляція громадських будівель ціну уточняйте
Вентиляція виробничих приміщень ціну уточняйте
Припливна і витяжна вентиляція ціну уточняйте
Вентиляція котеджів, заміських будинків і квартир ціну уточняйте
Розрахунок вентиляції ціну уточняйте

Будь-яке виробництво має свою власну специфіку. Тому й системи вентиляції виробничих приміщень кардинально відрізняються від систем, які використовуються для офісу або житлових будівель. У неї кілька завдань – забезпечити комфорт робітників, а також захистити їх здоров’я і, якщо необхідно, життя, вчасно усуваючи шкідливі (токсичні) випаровування. У більшості випадків використовується місцева витяжна вентиляція, для чого обладнуються спеціальні витяжні конструкції.

Встановлення вентиляції для виробництв у Львові

Вентиляція виробничих приміщень як ніяка інша вентиляція потребує правильно і постійно функціонуючої системи вентиляції, яка допоможе створити сприятливий мікроклімат для обладнання, робочих і продукції, що виготовляється в приміщенні. Часто для повітрообміну у виробничих приміщеннях використовується природна вентиляція, тобто через кватирку, вікна або двері надходить свіже повітря, яке попередньо не проходить ніяких очищення та обробки. Даний тип вентиляційної системи не цілком функціональний, тому варто використовувати штучну систему вентиляції.

Працює штучна вентиляційна система за рахунок вентилятора і інжекторів. Це дозволяє постійно подавати свіже повітря у будь-яку зону підприємства, а також видаляти використане повітря з приміщення. Як штучної вентиляційної системи може використовуватися припливна, витяжна, припливно-витяжна система. Варто зазначити, що вентиляційні системи можуть бути модифіковані та обладнані додатковими пристроями, за допомогою яких буде виконуватися підігрів, зволоження, очищення й іонізація повітря.

Індивідуальна припливна вентиляційна система відповідає за надходження свіжого повітря в необхідних кількостях в приміщення. Індивідуальна витяжна система виводить забруднене повітря з будівлі, при цьому свіже повітря може надходити в приміщення природними шляхами. Але універсальним варіантом вентиляційної системи вважається приточно-витяжна. Вона забезпечує одночасне надходження свіжого і видалення відпрацьованого повітря через повітроводи.

За місцем дії вентиляційні системи поділяються на кілька типів:

  • загальнообмінні;
  • місцеві;
  • комбіновані.

Загальнообмінна вентиляція виконує повітрообмін у всіх приміщеннях, місцева – тільки в певних зонах.

При проектуванні і монтажі вентиляційної системи виробничого приміщення важливо брати до уваги, що викид забрудненого повітря не повинен відбуватися в непровітрювані ділянки. Тому загально обмінна вентиляція буде найбільш ефективною в місцях з рівномірним розташуванням джерел шкідливих речовин, а також при односторонньому чи двосторонньому розташуванні цих джерел.

Місцева припливна вентиляційна система ідеально підійде для створення певного мікроклімату в невеликій зоні. До установок місцевої вентиляції можна віднести повітряні душі, оази і завіси. Вони можуть бути стаціонарними і пересувними. За допомогою повітряних оазисів поліпшуються метеорологічні умови на певній площі приміщення, яка повинна бути відокремлена від інших невеликими пересувними перегородками. Повітряні й повітряно-теплові завіси використовуються на підприємствах, на яких постійно відкриваються двері. Це допомагає захистити робітників від холодного повітря, що проникає в приміщення ззовні.

Місцева витяжна вентиляційна система моментально виводить шкідливі речовини з приміщення і не дозволяє їм поширюватися по всій будівлі. Це можливо, коли вона встановлена ​​безпосередньо біля джерела появи шкідливих речовин.

Ми знаємо всі особливості виробничих приміщень, тому можемо запропонувати коректно спроектовану і функціональну систему вентиляції, яка довгі роки буде створювати відповідний мікроклімат.