ГоловнаПослугиМонтаж канального кондиціонера

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Канальний кондиціонер – це той тип кондиціонера, установка якого дозволить створити як повноцінну систему кондиціонування, так і забезпечити вентиляцію вашого будинку, квартири або офісу.

Особливість установки даного типу обладнання – це кріплення корпусу за підвісним або стелею підшивання, що дозволяє одному канальному кондиціонеру регулювати температурний режим відразу в декількох приміщеннях. Повітряні потоки від канального кондиціонера йдуть по системі повітроводів, ці повітроводи розташовуються в просторі між плитами перекриття і стелею. Таким чином практично вся система кондиціонування і вентиляції залишається невидимою, що є важливою перевагою такого типу кондиціонерів.

Встановлення канального кондиціонера у Львові

Серед усіх типів кліматичних установок особливий інтерес викликає канальна система кондиціонування, що забезпечує подачу обробленого повітря через мережу повітроводів в декількох сусідніх кімнатах без захаращення інтер’єру зайвими модулями техніки.

Пристрій і принцип роботи канальної системи

Як і будь-яка спліт-система, канальний кондиціонер складається з двох модулів: компресорно-конденсаторного (зовнішнього) і випарного (внутрішнього), які сполучаються між собою мідним трубопроводом з фреоном і електропроводами. Зовнішній модуль встановлюють зовні будівлі, а монтаж кімнатного передбачає кілька варіантів розміщення: в стелі підшивання, в коморі, на горищі, в підсобці.

Особливості канального кондиціонера

  • Прихований монтаж випарного блоку робить використання кондиціонерів даного типу дуже практичним рішенням для оригінальних дизайнерських проектів.
  • Такі прилади поставляються без готової системи розподілу повітря. Її передбачають при створенні проекту.
  • До адаптерів внутрішнього модуля під’єднують залізні або гнучкі повітроводи, які підводять до адаптерам з виходять на поверхню стелі або стіни гратами. Через них і відбувається циркуляція повітря. Самі повітроводи звуко- і теплоізолюють, щоб усунути зайвий шум та утворення конденсату на конструкції.
  • Повітрозабір йде через витяжний адаптер по воздуховодам, надходить у внутрішній блок. Там він проходить сітчастий фільтр, випарник і охолоджений виходить в повітроводи, під’єднані до припливному адаптера.
  • Однією з особливостей того, як працює канальний кондиціонер, є температура повітря на виході з внутрішнього блоку. Вона досить холодна. Щоб мінімізувати різницю температур між кімнатним і охолодженим повітрям, необхідно правильно підібрати припливні решітки. Кращим варіантом стануть щілинні, так як саме цей тип здатний видавати холодні потоки тонкими струменями і максимально швидко змішувати їх з теплим повітрям в кімнаті.

Види канальних кондиціонерів

Всі виробники випускають моделі, що функціонують або тільки на холод, або на холод / тепло. Канальні кондиціонери з підмішуванням свіжого повітря можуть бути з інверторним і не інверторним типом управління компресором. Ці спліт-системи розрізняються не тільки по холодопродуктивності, а й по потужності обдування, тобто натиску виходить потоку. Існують низьконапірні, середньонапірні і високонапорние канальні кондиціонери. Від сили натиску (статичного тиску), який створює вентилятор, залежить підбір довжини і конфігурації повітропроводів.

  • Низьконапірні кондиціонери. У такого кондиціонера максимальний статичний тиск – 45 Па. Він може обробляти повітря в одному приміщенні, а довжина вентиляційного трубопроводу становить не більше метра. Встановлюють низьконапірні моделі в готельних номерах, маленьких офісах і квартирах.
  • Середньонапірні кондиціонери. У середньонапірних систем сила напору може доходити до 100 Па, а загальна протяжність воздуховодов вимірюється десятками метрів. Вони вважаються найбільш затребуваними, так як максимально задовольняють потреби квартир з декількома кімнатами, невеликих котеджів, кафе, середніх офісів і магазинів.
  • Високонапірні кондиціонери. Сила натиску таких моделей складає до 250 Па. Протяжність повітропроводів може перевищувати сотню метрів, а їх конфігурація буває складною і максимально розгалуженої. Монтують високонапірні канальні кондиціонери у великі офіси, конференц-зали, великі ресторани й житлові будинки з безліччю кімнат.

Щоб прибирати конденсат, що накопичився під час функціонування приладу, канальний кондиціонер з високою силою напору зазвичай комплектується додатковим насосом. Ці пристрої мають найвищу продуктивність в порівнянні з низько- і середньонапірними. Всі перераховані характеристики допомагають розподіляти повітря навіть у віддалені приміщення без будь-яких втрат і в повному обсязі.