ГоловнаПослугиМонтаж радіаторів

Радіатори призначені для опалення житлових, медичних, офісних, господарських, складських та інших приміщень. Теплоносієм для радіатора є вода відповідної якості, рідше пропілен-гліколь. Сучасні радіатори поділяються на стальні та біметалеві.
Сталеві радіатори виготовляються на автоматичних лініях відповідно до всіх стандартів та вимог. Вони швидко нагріваються та швидко охолоджуються. Стальні радіатори мають невеликий об’єм води. Зазвичай радіатори бувають 4-ох розмірів: 11, 21,22 та 33 типи. Кожен розмір поділяється на два види: радіатори з боковим підключенням та з нижнім (по центру, з правої чи лівої сторони радіатора)
Габаритні розміри стандартних стальних радіаторів задовільнять най вибагливішого споживача, по довжині радіатори бувають від 400 до 3000 мм, по висоті від 300 до 900 мм. Термін служби в середньому 15 років.
Біметалеві радіатори призначені для використання в системах опалення з високими тисками (робочий тиск сягає до 25 атм.) та з тривалим навантаженням. Зазвичай біметалеві радіатори застосовуються у багатоквартирних житлових будинках, хоча вони і популярні в приватних домоволодіннях. Дані радіатори мають високу теплопередачу, стійкі до гідроударів та не бояться не якісної води. До недоліків даних радіаторів належить вартість а також шум який може виникнути в роботі радіатора в результаті неякісних матеріалів наданих виробником.
Термін експлуатації біметалевих дані радіатори в середньому 25 років.
Щоб правильно підібрати радіатор для вашої оселі необхідно прорахувати тепловтрати приміщення в якому буде радіатор. Також потрібно розуміти температурні режими в приміщенні та температуру теплоносія. Проводимо консультацію, підбір та розрахунок радіаторів з метою заощадження ваших коштів. Звертайтеся до нас за консультацією.