ГоловнаПослугиМонтаж сонячних колекторів

На даний момент на ринку України існують багато виробників сонячних систем (надалі- геліосистема), що позиціонують в різних сегментах ринку – по якості, функціональності та ціні обладнання.
Сонячні системи використовуються в приватних будинках, багатоквартирних будівлях, школах, мийках, лікарнях, ресторанах, а також в сільському господарстві та промисловості.
В провідних європейських країнах на державному рівні діють програми по енергозбереженню для запровадження альтернативних джерел енергії для побутових споживачів.
Ефективність роботи сонячних колекторів в Україні залежить від регіону розташування (кожен регіон має свою потужність сонячного випромінювання).
Завдяки природним і кліматичним умовам наша країна має значні перспективи у використанні енергії Сонця. Це зумовлене тим, що 60% енергії у виробництві і побуті витрачається на низькотемпературні процеси, а інтенсивність сонячного випромінювання становить в середньому 1950 кВт.год/м2 за рік для географічної широти 40-60°.
Власники будинків і керівники підприємств вже змогли переконатися в тому, що інноваційні сонячні системи здатні забезпечити 100% гарячим водопостачанням споживача та до 40% підтримки системи опалення а також для підігріву басейнів. Це приводить до значної економії енергоносіїв.
Геліосистема легко встановлюються, а також майже не вимагає догляду. Один квадратний метр геліосистеми зданий нагріти 100 -120 л води до температури 60-70 °С.
Сонячну панель встановлюють на добре освітленому сонцем місці з кутом до горизонту 45-60°, при такому куті сприймається найбільша кількість енергії.
У сонячній панелі теплоносій нагрівається (за певних умов вище 100 °С) і починається циркуляція по трубопроводу за допомогою циркуляційної помпи через теплообмінник бойлера. В бойлері відбувається нагрівання теплоносієм води через теплообмінник. Завдяки примусовій (або природній) циркуляції відбувається перемішування води в бойлері і нагрівання її до заданої температури споживачем. З бойлера гаряча вода поступає по трубопроводах на потреби споживачів або для опалення приміщень. Спеціалісти ``Діл Центр`` мають досвід в реалізації та запусках сонячних систем. Нашими клієнтами є приватні особи та бюджетні сектори (пологовий будинок, школа, ДНЗ). Надаємо консультацію по підбору сонячних колекторів безкоштовно. Звертайтеся до наших менеджерів.