ГоловнаПослугиМонтаж систем вентиляції, кондиціонування, рекуператорів


Система вентиляції – це комплекс інженерних рішень для забезпечення та підтримки мікроклімату в приміщенні за допомогою повітряного опалення. Вентиляцією можна вентилювати, нагрівати або охолоджувати приміщення.
Систему вентиляції можна організовувати кількома методами в залежності від поставленого технічного завдання. Для підвищення ККД вентиляційної установки застосовується рекуператор. Вентиляція буває витяжна, припливна, витяжно-припливна. Наші спеціалісти виконують роботи по монтажу систем вентиляції, рекуператорів. Щоб дізнатися вартість за вентиляційні установки, матеріал та роботу по монтажу звертайтеся до наших менеджерів.
В квартирах та приватних будинках можна використовувати рекуператори для вентиляції приміщень або систему вентиляції з рекуперацією тепла.
Принцип роботи рекуператора полягає у подачі свіжого зовнішнього повітря та усуваючи відпрацьоване повітря з високими вмістом СО2 без відкриття вікон та без втрат енергії. Це дозволяє запобігати запотіванню вікон, утворенню грибка або цвілі а також від надмірної вологості в приміщенні.
Рекуператор видаляє з приміщення “забруднене повітря” і одночасно по різних каналах, не перемішуючись, подає в приміщення чисте повітря. Під час такої роботи по каналах відбувається передача тепла, що дозволяє підвищити ефективність роботи даної установки. Тобто, якщо працює рекуператор в зимовий період часу, він викидає нагріте (відпрацьоване) повітря з кімнати і подає з вулиці (холодне) повітря, в результаті теплообміну через теплообмінник холодне повітря нагрівається і подається в приміщення. Таким чином в приміщенні завжди є свіже повітря.
Особливості систем вентиляції:

Забезпечення високої якості повітря для здорового і комфортного мікроклімату.

Автоматичне підтримання концентрації CO 2 на заданому рівні.

Підтримка вологості в приміщенні

Фільтрація повітря

Адаптивна робота установок

Можливість роботи в парі з іншими джерелами тепла (газові, електричні котли, теплові насоси, сонячні колектори)

Рівномірне вентилювання, нагрівання чи охолодження приміщень