ГоловнаПослугиМонтаж “Тепла підлога”

Як кажуть “тримай ноги в теплі а голову в холоді”, всім приємніше ступати босоніж на теплу підлогу ніж на холодну. Тепла підлога- одна з найкомфортніших видів опалення, яка працює на низьких температурах.
Водяна тепла підлога частково може замінити радіаторне опалення. Джерелом опалення для теплої підлоги може бути будь - яке джерело, газовий, електричний, твердопаливний котли або альтернативні джерела опалення, такі як тепловий насос. Найчастіше водяну теплу підлогу застосовують в квартирах та приватних будинках, де постійно перебувають люди.
Тепло яке виділяють з підлоги рівномірно розподіляється по всій площі опалювального приміщення нагріваючи його.
Електрична “Тепла підлога” буває у вигляді електричного мата або електричного кабеля для кожного виду є своє призначення. Електричну підлогу краще використовувати в приміщеннях малих площ та в місцях де немає потреби в постійному нагріві підлоги (найчастіше в таких приміщеннях як дачні будинки).
Для кращого керування системою “тепла підлога” рекомендуємо застосовувати датчики для контролю температури повітря та підлоги, що дозволяє підтримувати температуру повітря в приміщенні не перегріваючи температуру підлогового покриття.
На українському ринку представлені вітчизняні та іноземні виробники нагрівальних елементів з різноманітними технічними характеристиками, тому, вибираючи нагрівальний елемент краще звернутися до наших спеціалістів за консультацією та підбором обладнання.