ГоловнаПослугиМонтаж теплових насосів

Тепловий насос найсучасніше низькотемпературне джерело для опалення та нагріву води а також охолодження на сьогоднішній час. Найпоширеніші теплові насоси є повітряні, (повітря/вода або повітря/повітря) використовують енергію повітря, грунтові -використовують енергію грунту, рідше водяні, які використовують енергію води. Теплові насоси здатні працювати на охолодження.
Теплові насоси можуть використовуватися як індивідуальні агрегати для застосування в побутовому та в промисловому секторах.
Джерелом живлення теплових насосів є електрична енергія. Тепловий насос здатний нагріти воду до 55 С при температурі зовнішнього середовища мінус 20 С.
Використання теплових насосів доцільно в добре теплоізольованих будівлях.
Тепловий насос ідеально підходить для роботи з “Теплою підлогою”, а також з радіаторною системою (радіатори мають бути орієнтовно на 30% більші ніж при звичайному режимі). Для того, щоб тепловий насос працював на охолодження, потрібно встановлювати фанкойли.
Теплові насоси можна адаптувати до існуючої системи опалення, вони можуть працювати паралельно з газовими, твердопаливними, електричними котлами та з геліосистемами. Спеціалісти ТОВ ``Діл Центр`` мають досвід та практику в монтажі теплових насосів, знаємо досконало принцип роботи та нюанси в обслуговуванні такого обладнання. Звертайтеся до нас, надамо вам відповіді на всі запитання.
Переваги теплових насосів:

Компактні габаритні розміри, сучасний дизайн, зрозумілий інтерфейс

Надійність

Екологічність

Зручність у використанні

Адаптація в існуючі системи опалення.

Співвідношення споживання електроенергії до видачі теплової в середньому 1:3.
Недоліки:

Вартість обладнання.