ГоловнаПослугиМонтаж теплових завіс

Теплові повітряні завіси – це обладнання яке виробляє та спрямовує потік повітря. Завіси бувають без нагріву або з водяним та електричним нагріванням. По способу монтажу - горизонтальні, вертикальні з одним або двома теплообмінниками.
За допомогою теплових завіс можна відсікати тепловтрати та створити комфортний мікроклімат в приміщенні з метою економії інших енергоресурсів. Повітряна завіса забезпечує надійний розподіл внутрішнього та зовнішнього середовищ , що дозволяє тримати відчинені двері.
Теплові завіси зазвичай розміщують над вхідними дверима зі сторони приміщення бажано на всю ширину або висоту як найближче до дверного проходу. Теплові завіси можна монтувати як окремо так і разом по кілька завіс таким чином можна забезпечити тепловий захист будь-яку ширину чи висоту. Теплові завіси мають сучасний дизайн, зрозумілий інтерфейс, просту схему управління, широкий діапазон габаритних розмірів.
Переваги повітряних завіс:

Обмеження тепловтрат в опалювальний період

Комфортний обігрів приміщень

Економічність

Обмеження витоку холодного повітря в літній період.
Недоліки повітряних завіс:

З часом може виникати шум при роботі

Регулярна чистка фільтра

Вартість обладнання
Повітряні завіси мають регулюючі сопла за допомогою яких можна плавно регулювати потік повітря та змінювати його напрямок. Регулювання роботи теплової завіси можна як на самому приладі так і дистанційно. За консультацією звертайтеся до наших менеджерів.