ГоловнаПослугиМонтаж водопостачання та каналізації

Трубопроводи для водопостачання поділяються по виду (ППР, металопластикові, поліетиленові), та по принципу монтажу –(на пайку на прес або на скрутку). Трубопроводи для ГВП потрібно обов’язково ізолювати для уникнення утворення конденсату на трубопроводах.
Трубопроводи для каналізації виконують з гранульованого поліпропілену. Застосування даних труб призначені для монтажу внутрішньої каналізації в багатоквартирних будинках, офісах, медичних закладах, промисловості, в сільському господарстві та інших. Внутрішня каналізація складається з біологічно нейтрального матеріалу що дозволяє застосовувати його в харчовій промисловості.
Характеристики каналізаційних труб:
Здатні тривалий час пропускати каналізаційні стоки високої температури
Стійкі до стирання
Мала вага труб та фасонних частин
Стійкі до агресивних середовищ
Легке транспортування та монтаж
З хорошими технічними характеристиками каналізаційні трубопроводи можна ховати в стіни або в стяжку, не хвилюючись про проривання чи швидке зношення труб.
При монтажі каналізаційних мереж особливу увагу потрібно приділити правильним влаштуванням кутів нахилу. У випадку недотримання ухилів каналізаційні стоки можуть не зливатися або навпаки затримуватися (тверді частинки), що призведе в будь якому випадку до серйозних незручностей для власника.
Водопостачання та каналізація є складною інженерною системою, тому, проектування, підбір та монтаж варто довірити нашим спеціалістам, для того щоб ви стали нашим одним із задоволених клієнтів! . Залишилися запитання? Звертайтеся за консультацією до наших менеджерів.