ГоловнаПослугиСистема очищення води

Кожна людина хоче споживати чисту та безпечну воду. В Україні нажаль якість води не завжди відповідає дозволеним санітарним нормам, також не кожному подобається біло-сірий накип в чайнику чи жовтизна на сантехніці. Найбільш поширеним забрудненням води у Львівському регіоні є:
Перевищення вмісту заліза
Перевищення вмісту солей твердості
Органічних речовин
Очищення від вірусів та бактерій
Для уникнення таких неприємностей потрібно додатково очищати воду за допомогою водопідготовки.
Детальніше

Комплексна водопідготовка може використовуватися в приватному секторі для очищення забрудненої води із скважини, очищення мережевої води, в промисловому та у виробничому секторах для очищення важливих елементів від утворення накипу, в готелях, кафе, на мийках, в харчовій промисловості та в медицині. Комплексна водопідготовка видаляє з води забруднюючі речовини такі як різного роду органічні домішки, солі кальцію та магнію, залізо, марганець, аміак а також механічні забруднення. Для знезараження води від бактерій та вірусів застосовується ультрафіолетова лампа.

Найкращим рішенням для отримання чистої тільки питної води є система зворотнього осмосу. Зворотній осмос- очищає воду від забруднень на 99,8 %, від різних домішок, вірусів, бактерій і навіть від запахів та присмаків.

Технологія зворотнього осмосу полягає у використанні мембрани для видалення забруднених частинок розмір яких більше молекули води. Вода проходить через мембрану, пори якої пропускають воду але не пропускають розчинені в ній домішки.

Перед мембраною встановлюють кілька фільтрів механічного очищення для запобігання швидкого накопичення та зношення фільтруючої мембрани. При проходженні води через фільтр очищена вода потрапляє в накопичувальний бак (25%-30% очищеної води) а використана вода скидається в каналізацію (70%-75%).

Очищення води набирає популярності а її користь важлива в першу чергу для здоров’ я споживачів. Водопідготовку можна передбачити на етапі монтажу сантехнічних робіт або змонтувати вже в існуючу систему. Вартість комплексної водопідоготовки залежатиме від якості води. В середньому ціна коливається від 400 $. Вартість системи зворотнього осмосу стартує від 100 $. Ми можемо для вас зробити безкоштовний аналіз води підібрати водопідготовку. Звертайтеся за консультацією до наших менеджерів. Підберемо, встановимо, налаштуємо та зробимо перший пуск вашої водопідготовки.