Без категоріїРадіатори. Види.

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

34197_KERMI_2992_1-3

 

Радіатори призначені для опалення житлових, медичних, офісних, господарських, складських та інших приміщень. Теплоносієм для радіатора є вода відповідної якості, рідше пропілен-гліколь ( який має нижчу температуру замерзання ніж вода, застосовується для систем які можуть не використовуватися в зимовий період часу). Найпоширеніші  радіатори це стальні  та біметалеві. На ринку пропонуються радіатори українського та іноземного виробництва. Вартість радіатора залежить від типу, розміру, способу підключення  та кольору.

Сталеві радіатори виготовляються на автоматичних лініях відповідно до всіх стандартів та вимог. Вони швидко нагріваються та швидко охолоджуються. Сталеві радіатори мають невеликий об’єм води. Зазвичай радіатори бувають 4-ох типів: 11, 21, 22 та 33. Вид підключення:  бокове та нижнє. Габаритні розміри стандартних сталевих радіаторів бувають по довжині  від 400 до 3000 мм, по висоті від 300 до 900 мм. Термін служби в середньому 15 років.

Біметалеві радіатори призначені для використання в системах опалення з високими тисками (робочий тиск  до 25 атм.) та з тривалим навантаженням. Радіатори виготовляють у відповідності до всіх вимог.

Зазвичай біметалеві радіатори застосовуються у багатоквартирних житлових будинках з центральним опаленням, хоча вони і популярні в приватних домоволодіннях. Дані радіатори мають високу теплопередачу, стійкі до гідроударів та не бояться не якісної води. До недоліків даних радіаторів належить вартість а також шум який може виникнути в роботі радіатора в результаті неякісних матеріалів наданих виробником.

Термін експлуатації біметалевих  радіаторів в середньому 25 років.

На сьогоднішній день виробники пропонують стандартні та дизайнерські рішення виконання  радіаторів  для задоволення потреб кожного клієнта тепловим комфортом та виглядом.

 

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано Поля обов’язкові для заповнення позначені *