Без категоріїУмивальники, види, призначення.

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

зображення_viber_2019-11-25_14-13-43

Умивальник є незамінною складовою ванної кімнати. Кожен день люди здійснюють різні гігієнічні процедури, тому вибір оригінального та практичного умивальника повинен бути обдуманим і зваженим. Матеріал умивальника безпосередньо пов’язаний з естетичними і практичними якостями.

 

 

  1. Санфарфор. Тривалий випал при високих температурах робить фарфор дуже щільним за структурою, стійкий до механічних пошкоджень та хімії. За ним легко та приємно доглядати. Не плутати з санфаянсом! Це різні матеріали! Санфаянс – відчутно дешевший, але «подарує» вам з часом тріщини, зміну кольору, він чудово вбирає в себе запахи і бруд, бо має пористу структуру.

 

  1. Скло. Умивальники зі скла внесуть в дизайн вашої ванної кімнати легкість, прозорість, гру світла, безмежність кольорів та форм, створять ілюзію економії простору. Загартоване скло має підвищену міцність, тому скляні умивальники розбити складніше, ніж керамічні. А от мити їх прийдеться частіше, бо на склі добре будуть помітні висохлі краплі нашої львівської води, відбитки пальців та інші забруднення. І мийте «лагідно», бо активне тертя та абразивні засоби можуть залишити на поверхні подряпини.

 

  1. Натуральний камінь. Такі умивальники виготовляють переважно з мармура, тому і виглядають, і коштують вони мега-круто! Їх майже неможливо розбити чи пошкодити, але камінь має пористу структуру, тому йому потрібен постійний догляд, щоб в порах не затримувалися вода та бруд.

 

  1. Штучний камінь (акриловий) камінь – це порошок з натурального каменя+спеціальний полімер+барвник. Ці умивальники довговічні та ремонтопридатні, стійкі до забруднень, але «бояться» подряпин, агресивної хімії та «чутливі» до штучних і натуральних барвників.

 

  1. Дерево. Умивальники з дерева ексклюзивні, екологічні, приємні на дотик, водостійкі, дизайнерські. Виготовлені з міцних порід дерев, покриті спеціальними оліями та лаком, проте догляд вимагає дотримання певних правил експлуатації та раз на 3-4 роки потребує реставрації (покриття новим шаром лаку).

 

 

  1. Метал (нержавіюча сталь). Металеві умивальники не бояться перепаду температур, легкі, не піддаються корозії, не схильні до появи подряпин, тріщин і сколів, мають тривалий термін експлуатації. З недоліків – шум при падінні води, необхідність заземлення при монтажі.

 

Наші спеціалісти допоможуть підібрати та встановити ідеальний умивальник для Вашої ванної кімнати. Звертайтеся!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано Поля обов’язкові для заповнення позначені *