Без категоріїРушникосушка. Види. Критерії вибору

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Рушникосушка важливий та потрібний елемент кожної ванної кімнати, яка сьогодні є не тільки корисним елементом для сушіння рушників але як і елемент декору. Мабуть мало хто зустрічав ванну кімнату без рушникосушки.

Рушникосушки для ванних кімнат бувають водяні, електричні та комбіновані, які відрізняються не лише стильним дизайном та елегантністю а й такими характеристиками як ефективність, практичність та довговічність.

Різноманітність вибору рушникосушок на сьогоднішній день задовольнить найвибагливішого клієнта.

Сантехнічні прилади, які розміщуються у ванній кімнаті підлягають впливу збільшеної вологості та вищої температури, тому матеріали мають бути високої якості.

До комплектації рушникосушки обов’язково потрібно мати запірні крани для того щоб можна було б перекрити воду та демонтувати сушку у разі потреби. Обов’язковим елементом рушникосушки для полегшення першого пуску а також для видалення повітря з системи служить “Кран Маєвського”, тому що рушникосушка зазвичай є найвищою точкою в системі опалення. Розглянемо види рушникосушок.

Водяна рушникосушка.

Водяна рушникосушка є найпоширенішім видом рушникосушки. Принцип роботи водяної рушникосушки полягає у циркуляції води по трубках рушникосушки. При центральному та в індивідуальному опаленні водяна рушникосушка буде працювати тільки в період опалювального сезону. Для цілорічної роботи водяної рушникосушки її потрібно підключити до системи рециркуляції ГВП (така система можлива з бойлером непрямого нагріву). Значну увагу потрібно приділити розміщенню рушникосушки на етапі ремонтних робіт, щоб запроектувати закладання виводів.

Технічні параметри рушникосушки :  Габаритні розміри від 500х430 мм,  робоча температура до 100 С, робочий тиск до 15 Атм, рушникосушки можуть комплектуватися поворотними елементами.

Електрична рушникосушка.

Дана рушникосушка може використовуватися в автономному режимі незалежно від опалення та від наявності гарячої води. В Не потребує попереднього визначеного місця розміщення. Головне при виконанні ремонтних робіт не забути вивести розетку. В сучасних рушникосушках використовується технологія сухого ТЕНу, який забезпечує нагрів виробу без використання теплоносія-води. Нагрівальним елементом в сухому ТЕНі є ніхромова нитка. Подвійна ізоляція гарантує захист від пробою ТЕНу при напрузі до 5000 В. В комплекті з рушникосушкою Всі електричні частини та елементи сертифіковані та відповідають всім нормам та вимогам. Робоча температура рушникосушки до 55 ±5 C.

Переваги електричної рушникосушки від водяної:

  1. Повна незалежність від води та від надмірного тиску в системі.
  2. Відсутність протікання
  3. Простота монтажу
  4. Можливість змонтувати/демонтувати рушникосушку в будь який момент
  5. Регулювання температури нагріву рушникосушки
  6. Економічність споживання енергоресурсів.

Комбінована рушникосушка.

Комбінована рушникосушка є технічним рішенням поєднання конструктивних особливостей водяної рушникосушки з електротеном. Принцип роботи такий самий як і у водяної- нагрівання рушникосушки водою. При використанні ТЕНу, ТЕН нагріває теплоносій (воду).

Такі рушникосушки дозволяють комфортно користуватися ними цілорічно. В опалювальний сезон- працює рушникосушка від опалення, в літній період часу – від електромережі.

До комбінованої рушникосушки потрібно купляти спеціальні крани під ТЕН що призводить до її здорожчання.

Найпоширенішими матеріалами для виготовлення рушникосушок є нержавіюча сталь або хромована латунь.

Перевагами нержавіючої сталі є відмінні експлуатаційні властивості її міцність до високих тисків та стійкість до якості теплоносія. При виборі рушникосушки перевагу потрібно надавати безшовним виробам з товщиною стінки більше 3 мм.

Поверхні рушникосушки можуть бути полірованими або фарбованими в різні кольори по каталогу RAL.

Для індивідуальних систем опалення можна використовувати рушникосушки виготовлені з латуні, тому що в системі відсутній високий тиск.  Рушникосушки з латуні дозволяють отримати хороший дизайн, але вони чутливі до високих температур та до якості води.

На сьогоднішній день якість та дизайн українських рушникосушок не поступаються іноземним аналогам.

Рекомендуємо купляти рушникосушку та замовляти монтаж в однієї організації, щоб не виникало питань по якості або неправильному монтажу.

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано Поля обов’язкові для заповнення позначені *