Без категоріїПоради для правильного вибору сантехніки

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Основні поради як обрати сантехніку:
1. КОЛІР. Колір сантехніки різних брендів практично завжди відрізняється. Сніжно-білий акрил ванни (напр. від ТМ Ravak чи Koller Pool) не буде пасувати до «теплої» кераміки від ТМ Kolo чи Roca. Тому пам’ятайте про 50 відтінків білого 😉
2. ДИЗАЙН. Радимо встановлювати тільки ту сантехніку, яка вам подобається! Ви починаєте день з ванної і круто було б, щоб колір плитки, дизайн змішувачів, зручність облаштованого простору, освітлення, аксесуари піднімали вам зранку настрій. Ви здивуєтеся як багато форм, кольорів, матеріалів, стилів мають сантехнічні вироби.
3. ВСЕ ПЕРЕДБАЧИТИ! Перед купівлею та встановленням сантехніки треба знати що де має бути. Наприклад, підвісний унітаз чи компакт з бачком; змішувач прихованого монтажу чи душова стійка; біде чи гігієнічний душ; де буде бойлер та рушникосушка? Це важливо, бо сантехнік має зробити «чорнову» роботу першим чітко під вашу гарну сантехніку. А спеціалісти з монтажу компанії «Діл Центр» допоможуть якісно та оптимально організувати Ваш сантехнічний простір.
4. ЕКОНОМІЯ! Чим якісніша, а відповідно дорожча сантехніка, тим дешевше та комфортніше буде її обслуговувати. Наприклад, сучасні унітази мають подвійну систему зливу води, що відчутно заощаджує воду. А відсутність обідка на унітазі та спеціальне покриття кераміки чи душових кабін полегшує догляд та економить миючі засоби. Відомі бренди завжди мають акції, знижки та спеціальні пропозиції.

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано Поля обов’язкові для заповнення позначені *