Без категоріїАрматура для підключення радіаторів від Valtec

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

 Компанія VALTEC – постачальник арматури для підключення радіаторів та регулювання теплоносія, пропонує комплексний підхід до підбору арматури.

Зображення підключення радіаторів опалення

Серед асортименту продукції радіаторної арматури, яку пропонує компанія VALTEC, є ручні та термостатичні клапани, запірно-балансувальні клапани, вузли нижнього підключення радіаторів, колекторні прес-фітинги та інші комплектуючі.

Ручні клапани здійснюють регулювання подачі теплоносія в ручному режимі. На ринку вони представлені широким асортиментом: регулювальні, подвійного регулювання, прямого, кутового, компактного виконання, стандартної, підвищеної пропускної здатності, клапани для налаштування з різними умовними діаметрами (1/2, 3/4″), бокового та нижнього підключення. Різноманітна конфігурація клапанів дозволяє забезпечити будь-який напрям потоку теплоносія. Вони є сумісними з пластиковою, металопластиковою та мідною розводкою трубопроводів.

Також компанія пропонує термостатичні клапани для радіаторів, які здійснюють регулювання кількості теплоносія в автоматичному режимі з можливим їх підключенням до одно- і двотрубних систем опалення. При цьому клапани бувають попереднього налаштування, стандартної або підвищеної пропускної здатності, з прямим або кутовим виконанням, в комплекті з термоголовкою або ковпачком ручного регулювання. Для схем з горизонтальною розводкою пропонуються в комплекті термостатичні вузли з нижнім підключенням радіаторів.

Для автоматичного керування радіаторними клапанами передбачене регулювання термоголовками або сервоприводами. З їх допомогою робота опалювальних приладів коректується таким чином, що температура в приміщенні підтримується з точністю до 1°С. Термоголовка забезпечує регулювання за температурою оточуючого повітря, а сервопривід – за сигналами термостата або контролера. Моделі термостатичних головок та сервоприводів призначені для клапанів з розміром підключення М30 × 1,5.

Компанія VALTEC пропонує широкий спектр комплектуючих для радіаторів та радіаторних клапанів, виконаних з передових та унікальних компонентів. Радіаторні комплектуючі забезпечують повноцінну передачу тепла в приміщення. Серед них компактні автоматичні клапани для відведення повітря, прес-фітинги з хромованою трубкою, подовжувачі потоку правого та лівого виконання.

Комплектуючі для радіаторних клапанів VALTEC забезпечують підключення арматури радіаторів безпосередньо до розводки системи опалення. В асортименті є колекторні фітинги для різних типів труб, спеціально призначені для радіаторного опалення. Також на ринку представлені прес-фітинги у вигляді трійника з жорсткою хромованою підводкою та з накидною гайкою під «євроконус».

Комплектуючі для клапанів підходять для труб з різного матеріалу при нижньому підключенні опалювальних приладів.

Конструкція, рівень виробництва фітингів гарантують швидкий монтаж, надійність, довговічну герметичність з’єднань.

З журналу AW-Therm.

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано Поля обов’язкові для заповнення позначені *