ГоловнаПослугиВентиляція для офісів, кафе, ресторанів

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Ціни на послуги

Найменування виконуваних робіт Ціна, грн
Монтаж системи зволоження повітря ціну уточняйте
Монтаж систем осушення повітря ціну уточняйте
Монтаж рекуператорів ціну уточняйте
Вентиляція громадських будівель ціну уточняйте
Вентиляція виробничих приміщень ціну уточняйте
Припливна і витяжна вентиляція ціну уточняйте
Вентиляція котеджів, заміських будинків і квартир ціну уточняйте
Розрахунок вентиляції ціну уточняйте
Проектування систем вентиляції ціну уточняйте

Системи вентиляції – це сукупність технологічного обладнання (фільтрів, вентиляторів, нагрівачів, рекуператорів і т.д.) і елементів транспортування (системи повітропроводів і розподільників повітря). Ми професійно займаємося проектуванням, постачанням, монтажем систем вентиляції у Львові та Львівській області. Наші ціни та якість вас приємно здивують!

Встановлення систем вентиляції в офісах, кафе, ресторанах у Львові

Установка вентиляції в офісі, виконана з урахуванням всіх будівельних норм і правил, необхідна для створення максимально ефективної робочої обстановки в приміщеннях, яка не буде залежати від погодних умов, кількості співробітників, обладнання, розташування будівлі та інших факторів. Якісний повітрообмін в приміщеннях позитивно позначається на працездатності персоналу, знижуючи рівень стомлюваності, стресу, сезонних і хронічних захворювань.

На підприємствах громадського харчування, наприклад, завдання вентиляції і кондиціонування повинні вирішуватися спільно. Таким чином, доцільно монтувати єдиний комплекс систем кондиціонування і припливно-витяжної вентиляції з централізованим управлінням і можливістю контролю стану повітря в різних приміщеннях ресторану. У заданих досить жорстких рамках і має підбиратися конкретне обладнання для кожного з приміщень ресторану.
Зокрема, в кухнях необхідно забезпечити досить активну циркуляцію повітря шляхом серйозної припливно-витяжної установки. У місцях активного формування і скупчення різноманітних запахів доцільно встановлювати місцеві вентиляційні пристрої (наприклад, потужні витяжки над кухонними плитами). У гарячих цехах також важливо забезпечити охолодження повітря (щоб уникнути протягів потоки свіжого і витяжного повітря повинні бути рівноцінні).

Чому саме ми?

  • Високий професіоналізм співробітників;
  • Продаж надійного, довговічного кліматичного обладнання та комплектуючих;
  • Доступна вартість установки вентиляції у громадських приміщеннях;
  • Знижки, спеціальні пропозиції для клієнтів;
  • Виконання замовлень під ключ.