ГоловнаПослугиЗакладка траси під кондиціонери

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Грамотна установка кондиціонера – це гарантія його тривалої і стабільної служби. У нашій компанії можна замовити професійний монтаж кліматичного обладнання за вигідною ціною. Фахівці проведуть роботу якісно і оперативно в будь-який зручний час. Під час роботи майстри беруть до уваги технічні особливості обладнання.

Працездатність будь-якого кондиціонера залежить від правильності його монтажу. Оптимальним періодом для установки вважається період ремонту. В цьому випадку майстри зможуть проштробити стіну потрібним чином, приховати всі магістралі та кабелі. Монтаж кондиціонера – це комплексний процес, який вимагає пених знань і досвіду. Якщо вірити статистиці, головною причиною поломки кондиціонера є недотримання правил під час проведення робіт. Саме з цієї причини під час придбання кліматичної техніки її монтаж доцільно довірити кваліфікованим фахівцям. Спеціалісти проведуть підключення техніки в квартирі, житловому будинку, офісі або у промисловому приміщенні.

Закладка траси під кондиціонери у Львові

Як відомо, будь-який ремонт починається з планування. Одним з найважливіших етапів планування є складання детального плану майбутнього ремонту з урахуванням найдрібніших нюансів. Тільки на цьому етапі можливо без фінансових витрат щось змінити або скорегувати. На рівні планування, необхідно визначитися з місцем розташування майбутньої системи кондиціонування. Адже потім, після проведення ремонтних робіт, якісь зміни можуть призвести до серйозних витрат.

Порядок роботи під час закладки траси під кондиціонер

  1. Майстер виїжджає на об’єкт і визначає з клієнтом місце розміщення внутрішнього і зовнішнього блоків (як правило зовнішній блок встановлюється під вікном, але є кілька варіантів);
  2. Після визначення місця розташування блоків прораховується довжина комунікацій, а також довжина штроби і матеріал стіни, яка буде штробі;
  3. Виконується штроблення стіни, штроба повинна бути розміром 50 * 50 мм (для невеликого кондиціонера) і строго під певним кутом. Залежно від того де розміщується внутрішній блок ліворуч або праворуч від вікна, штроба має різну конфігурацію. Це обумовлено технічними характеристиками кондиціонера;
  4. У підготовлену штробу укладається сама магістраль, вона йде від місця розташування внутрішнього блоку до передбачуваного місця зовнішнього блоку. На даному етапі потрібно обов’язково врахувати, що кондиціонери різних марок і брендів різні за розмірами. Тому просто необхідно зробити запас магістралі в обидві сторони, хоча б на 30-40 см.
  5. Електричний кабель клієнт підводить в місце, вказане нашими майстрами. Тут є важливий нюанс: якщо у клієнта ще немає кондиціонера, необхідно разом з трасою укладати додатковий кабель живлення до зовнішнього блоку.
    Усе! На цьому етапі ми прощаємося, а клієнт закінчує свій ремонт.