ГоловнаПослугиМонтаж бойлера

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Планове або аварійне відключення гарячого водопостачання в нашій країні стало своєрідною нормою і мало кого дивує. І ми часто втрачаємо гарячу воду, незважаючи на те, яка вона важлива. Такий стан речей не може радувати, тому все частіше в наших квартирах проводиться установка водонагрівача. Наша компанія має великий досвід установки будь-якого подібного обладнання, тому наші майстри зможуть провести підключення водонагрівача максимально якісно. Ми виконуємо всі супутні роботи у Львові та Львівській області, тому ви гарантовано забезпечите свій будинок або квартиру гарячою водою в будь-який час і зробите своє життя більш комфортним. Зверніть увагу, встановлення повинне проводитися виключно професіоналами, оскільки інакше система може не працювати належним чином.

Встановлення бойлерів у Львові

Щоб установка бойлера була проведена максимально зручно для мешканців будинку і повністю відповідала всім очікуванням, важливо не тільки якісно провести підключення водонагрівача, а й правильно підібрати модель. Залежно від різновидів пристроїв, підключення бойлера може відрізнятися, тому майстер повинен володіти відповідними знаннями та досвідом, щоб встановлення водонагрівача було правильним.

Чи запланували ви підключення бойлера непрямого нагріву, чи вам потрібна установка комбінованого обладнання, газового або електричного – наші фахівці зможуть все розрахувати, запропонувати оптимальний варіант підключення й підведення комунікацій, щоб підключення водонагрівача було бюджетним, а система працювала ефективно. У цьому випадку установка бойлера пройде по стандартах, і ви гарантовано будете задоволені нашою роботою. Іноді підключення бойлера проводиться разом з установкою системи для очищення води.
Надійна й ефективна робота усієї водонагрівальної системи залежить від правильності монтажу. Спочатку потрібно визначитися з місцем, де проводитиметься установка водонагрівача. Зазвичай установка бойлера здійснюється над унітазом, пральною машиною, ванною. Важливо, щоб установка бойлера здійснювалася на міцну стіну, а не на тонкий гіпсокартон чи перегородку. Після установки обладнання слід підключити водонагрівач до водопровідної системи. Майстер проводить монтаж кульових кранів, до приладу підводиться холодна вода, а на виході ми маємо вже нагріту воду.

Коли підключення бойлера завершено, необхідно спустити повітря з апарату, перевірити герметичність всієї системи. У разі виявлення протікання – майстер усуває причину. Щоб гарантувати роботу бойлера належним чином, довірте підключення водонагрівача нашим фахівцям, що ідеально розбираються в усіх тонкощах і нюансах такої непростої справи.