ГоловнаПослугиМонтаж біде і пісуара

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Люди, які вважають, що для правильної установки пісуара не потрібно мати особливих умінь і досвіду, сильно помиляються. Багато хто, не будучи фахівцем в області монтажу сантехнічного обладнання, вдається до самостійної установки того ж пісуара. Це часто призводить до неправильного функціонування, виникнення поломок й істотного зниження терміну служби елементів сантехніки. При цьому слід погодитися, що установці пісуара своїми руками є певні плюси, головний з яких – фінансова економія. Однак цей плюс нерідко обертається зовсім по-іншому, коли доводиться усувати наслідки неправильного монтажу.

Встановлення біде й пісуара у Львові

Який пісуар вибрати

Пропоновані вітчизняному споживачеві пісуари представлені в трьох різновидах, що грунтуються на одній з трьох типів конструкції:

  • Настінні пісуари;
  • Підлогові вироби;
  • Пісуари прихованого монтажу.

Вважається, що найоптимальніший варіант – це настінні пісуари, оскільки установка цієї конструкції є найбільш простою, і виріб даного типу дозволяє максимально раціонально використовувати простір в приміщенні санвузла. Що стосується пісуарів прихованої установки та підлогових конструкцій – вони мають два значимих недоліки. Це підвищена складність монтажу і нераціональні габарити, що мало чим відрізняє їх від звичайного унітазу.

Чому частіше віддають перевагу саме пісуарам, а не унітазам? Вся справа в тому, що останні займають багато місця, і це робить їх установку у малогабаритних санвузлах необгрунтованою. При цьому вибір підлогового варіанту повністю нівелює цю перевагу, оскільки такий пісуар займає стільки ж місця, скільки й унітаз.

Ми готові надати цілий комплекс робіт в квартирах по установці і ремонту, а також заміні сантехнічного обладнання, запуску побутової техніки і т.д. для жителів Львова та Львівської области. При необхідності наші співробітники можуть взяти на себе зобов’язання щодо виконання робіт «під ключ». Це означає, що вам не потрібно буде витрачати свій вільний час на пошуки відповідних матеріалів і техніки, оформлення потрібних паперів, пошук підрядників та інші нюанси. Професіонали вирішать всі проблеми за вас. Умови взаємодії з нами дуже прозорі. Ми пропонуємо високу якість сантехнічних робіт у Львові.