ГоловнаПослугиМонтаж ванни

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Установка ванни є трудомістким процесом, що вимагає певної кваліфікації. Від якості монтажу залежить стійкість ванни, а також довговічність зливних елементів. Виконання даної процедури рекомендується довіряти професійним сантехнікам. Розрізняють три основних матеріали для ванн: чавун, сталь і пластик. Чавунні є найбільш довговічними, але і найдорожчими. При правильній експлуатації їх термін служби необмежений, проте монтаж є досить трудомістким через велику маси. Моделі зі сталі є легкими і дешевими, але даний матеріал схильний до деформації. Встановлювати їх рекомендується тільки впритул до трьох стін, що допоможе обмежити деформації. Пластиковий моделі з акрилової поверхнею можна віднести до найбільш популярних. Вони прості в монтажі, а термін служби складає не менше 20 років.

Встановлення ванн у Львові

Почавши капітальний ремонт у ванній кімнаті, слід враховувати, що всю застарілу сантехніку необхідно буде замінити і провести монтаж нових виробів. Велика частина клопоту з’являється в ході демонтажу чавунної ванни, оскільки необхідно прикладати чимало зусиль для цього. Як правило, вибирається чавунна або акрилова ванна. Варто зазначити, що сучасні акрилові вироби відрізняються більш привабливим дизайном, але чавун також користується попитом.

Зараз моделі ванн відрізняються за:

  • Розмірами;
  • Формою;
  • Кольором.

Як правильно вибрати

Монтаж ванни з чавуну – кращий варіант для довгострокової експлуатації. Для неї характерна висока ціна, яка відповідає високій якості виконання. Установка ванни проводиться надзвичайно акуратно, оскільки вона відрізняється великою вагою, і кріпити до неї сифон, не пошкодивши, дуже складно. Установка акрилової ванни дозволить забути про проблеми на 15-20 років. Ціна менша, ніж вартість чавунної, але також не з найдешевших. Установка ванни і робота з нею проходить без особливих складнощів. Варто враховувати, що акрил не допускає потрапляння в нього агресивних засобів для миття.

Для того щоб установка ванни була здійснена правильно й надійно, а всі з’єднання забезпечували відсутність протікання, необхідно звернутися до професіоналів. Установка ванни нашими майстрами у Львові буде проведена на високому рівні. Монтаж ванни – це відповідальна процедура, для виконання якої потрібні професіонали з чітким розумінням поставленого завдання. Установка ванни нашими майстрами проводиться з урахуванням всіх правил:

  • Монтаж ванни гідромасажного типу передбачає спорудження розетки зі стандартним типом заземлення.
  • При розташуванні виробу за рівнем чітко горизонтально його дно злегка під нахилом. Такий монтаж ванни гарантує швидке стікання води.
  • Для зливу з ванни рекомендовано використовувати сучасний матеріал у вигляді гофрованого шланга. Його перевага – можливість згинатися в різні боки, за рахунок чого полегшується монтаж ванни. Крім того, завдяки високій міцності шланга збільшується надійність використання.
  • Установка ванни не повинна зіпсувати інтер’єр. Якщо вирішено додатково додати опори і підстави, то проводиться їх облицювання плиткою.

Установка ванни вимагає особливої ​​уваги до висоти. Цей параметр характеризує не одне лише її з’єднання зі стінами і зручністю робіт. Якщо монтаж ванни виконаний вище, то вдається поставити сифон з глибоким коліном. Він відіграє велику роль з гігієнічної точки зору. Установка ванни з глибоким сифоном знижує ризик проникнення бактерій з каналізації. Установка ванни повинна проводитися з вірно підібраною зливною арматурою. Підйом виробу додатково лише на 4-5 см майже повністю позбавляє від накопичення волосся на сітці стоку і в сифоні.