ГоловнаПослугиМонтаж водопідготовки і водоочистки

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Водопідготовка – найбільш відповідальна частина системи водопостачання будинку. Всупереч думці про те, що вода, отримана зі свердловини – чистісінька, це не зовсім так. Тому вам необхідно заздалегідь з’ясувати, чи необхідний монтаж систем водопідготовки й установка очищення води.

Діяльність людини торкнулася навіть тих водних запасів, які охоронялися природою з особливою ретельністю на великій глибині у ґрунті. І якщо вам пощастить побудувати або купити котедж в районі з неглибоким заляганням ґрунтових вод, ви зможете отримувати досить якісну воду, яка не контактувала зі зношеними трубами муніципальних комунікацій. На жаль, чистота ґрунтових і джерельних вод – явище досить відносне. У будь-якій, навіть кристально чистій джерельній, воді має місце, як мінімум, висока концентрація мінеральних солей.

Монтаж водопідготовки і водоочистки у Львові

Змягчувачі для водопідготовки

Жорстка питна вода гіркувата на смак і негативно впливає на органи травлення. Згідно з нормами, оптимальна жорсткість питної води становить 1,0-2,0 мг-екв/л. Процес пом’якшення вихідної жорсткої води в циклі водопідготовки виглядає наступним чином: жорстка вода, надходячи в фільтр пом’якшення, проходить через шар засипки з високоякісної іонообмінної смоли. При цьому відбувається зміна хімічного складу розчинених солей за рахунок заміни іонів кальцію і магнію на іони натрію, якими насичена смола. У момент, коли поглинаюча здатність смоли знижується до певного рівня, починається цикл регенерації.

Періодичність регенерації визначається кількістю води, яке може пройти через пом’якшувач до його повного виснаження. Вона розраховується з урахуванням безлічі факторів, таких як параметри смоли, якість води, величина витрат і т.д.

Знезалізнення при водопідготовці

У підземних водах присутнє в основному розчинене двовалентне залізо. Тривалентне залізо з’являється після контакту такої води з повітрям і в зношених системах опалення та водопостачання при контакті води з поверхнею труб. У поверхневих водах залізо вже окислено до тривалентного стану і, крім того, входить до складу органічних комплексів. Для вилучення розчинених двовалентного заліза і марганцю спочатку необхідно їх окислити і перевести в нерозчинну форму. Процедура знезалізнення зазвичай пов’язана з механічною фільтрацією.