ГоловнаПослугиМонтаж газової колонки

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Назва говорить сама за себе. Джерелом теплової енергії для нагріву води є газ. Цей водонагрівач підключається безпосередньо до газової труби за допомогою спеціальних патрубків, отримання гарячої води відбувається в проточному режимі. Залежно від потужності газової колонки продуктивність отримання гарячої води може варіюватися до досить непоганих показників, забезпечуючи гарячою водою всю квартиру та приватний будинок. Зазвичай їх встановлюють саме в приватних будинках, якщо проведений газ. Монтаж газової колонки повинні виконувати тільки фахівці. Він полягає в навішуванні, підключенні водонагрівача до газу і системі водопостачання. Наші фахівці мають необхідну кваліфікацію для установки (монтажу) газової колонки. І роблять це швидко і якісно.

Встановлення газових колонок у Львові

Як обрати газовий котел?

Настінний газовий котел

Найпростіший варіант – настінний газовий котел. Якщо у вас в будинку площа не перевищує 200 метрів квадратних, швидше за все ви захочете встановити котел настінного типу. Якщо система опалення складається тільки з радіаторів, котел підключається до системи безпосередньо. На котлі виставляється потрібна температура теплоносія, і система працює в заданому режимі. Також дуже зручно скористатися додатковою зовнішньою автоматикою у вигляді настінного кімнатного терморегулятора з функцією тижневого програмування.

У тому випадку, коли ви спроектували комбіновану систему опалення вашого будинку, що складається з радіаторів і водяних теплих підлог, необхідно розділити контури, що подають в них теплоносій. Це необхідно для того, щоб мати можливість задавати і регулювати температуру в кожному контурі окремо. Наприклад, в радіаторах взимку температура повинна бути 60-70 градусів, в теплих підлогах вона, як правило, не перевищує 35-40 градусів. Для монтажу такого вузла в опаленні застосовується спеціальний пристрій – триходовий клапан і його різновиди, в залежності від площі теплих підлог.

Підлоговий газовий котел

При монтажі підлогового газового котла необхідна установка груп безпеки котла й бойлера. У настінному котлі група безпеки знаходиться всередині, якщо у вас буде настінний котел з бойлером, не забудьте встановити групу безпеки для бойлера. Для захисту електронної плати газового котла від перепадів напруги в електричній мережі необхідно встановити стабілізатор напруги. Для стандартного котла потужністю 24-28 кВт підійде стабілізатор 500 Вт.

Зверніть увагу, в котел і систему опалення повинна подаватися очищена підготовлена ​​вода, без солей і заліза для коректної і довгої служби опалювального обладнання. Як мінімум, потрібно передбачити установку фільтрів очищення води: самопромивной фільтр і магістральний картріджний фільтр. Якщо вода у вас поганої якості (з сіллю, залізом), краще встановіть систему очищення води, щоб вона служила протягом багатьох років.