ГоловнаПослугиМонтаж димоходу з нержавіючої сталі

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Ціни на послуги

Найменування виконуваних робіт Ціна, грн
Установка димоходу з нержавіючої сталі з розташуванням зовні будівлі ціну уточняйте
Установка димоходу на твердопаливний котел всередині опалювального будинку ціну уточняйте
Монтаж димоходу з нержавіючої сталі або каналу вентиляції з гільзуванням ціну уточняйте
Установка димоходу в лазні, при якій монтажники дотримуються норм і особливостей таких приміщень ціну уточняйте

Безліч людей хотіли б мати у своїй домівці камін, щоб було тепло, затишно й комфортно. Та коли людина припиняє мріяти і втілює в життя свої задуми, виникає чимало запитань: “Як грамотно провести монтаж димоходу?”, “Який димохід є кращим?”, “Чи важко встановити його?”, “Чи потрібно чистити?”, “Як формується вартість робіт встановлення димоходу?”, тощо.
У будинках, де опалювальна система, підігрів води та плита на кухні функціонують на дровах або газових приладах, димохід просто необхідний. Він буде виводити продукти згоряння в атмосферу. Монтаж димоходу має безліч тонкощів, без розуміння яких неможливо на належному рівні виконати дану роботу. Вкрай не рекомендується робити це самостійно або звертатися до некваліфікованих фахівців. Тільки професіонали зможуть зробити це якісно.

Встановлення димоходів у Львові

Як правильно вибрати і встановити димохід

У виборі димоходу слід враховувати наступні фактори

 • Конструкція: одностінні – призначені для монтажу в існуючий цегляний канал; двохстінні – конструкція складається з двох труб різного діаметру, між трубами передбачений теплоізолюючий шар;
 • Перетин димоходу: овал, коло, прямокутник;
 • Товщина металу димоходу. Товщина варіюється від 0,5 до 2 мм і визначається замовником та проектним рішенням;
 • Товщина теплоізоляції: мінімальна товщина теплоізоляції повинна бути 25 мм, це забезпечує безпеку конструкції.

Основні частини димоходу

 • Труба димоходу;
 • Заглушка (використовується для чищення димоходу);
 • Збірник конденсату (елемент відповідає за відведення вологи);
 • Коліно;
 • Трійник;
 • Верхній люк для чищення;
 • Хомути (використовуються для монтажу конструкції);
 • Зонт, дефлектор, іскрогасник.

Установка димоходу: деякі особливості

Труби димоходи знаходяться всередині будинку. При цьому особливо пильну увагу приділяють питанню безпеки проходження труб через перекриття, а також герметичності їх виходу через дах будинку. Як правило, такий метод установки димоходу використовують під час побудови самої будівлі. Якщо місце під димар не відвели, коли планували і будували будинок, але потім з’явилося бажання його встановити, використовують інший метод монтажу димоходу – ззовні будинку. Вкрай важливо – особливо в нашому кліматі – встановлювати при цьому тільки спеціально утеплені труби, зазвичай вони нержавіючі.

Необхідно усвідомлювати, що монтаж димоходу – справа, до якої потрібно підходити серйозно й відповідально. Встановлення димоходу повинне здійснюватися відповідно до норм безпечної експлуатації газових приладів, оскільки від якості під’єднання до опалювального котла і правильності монтажу труби димоходу залежить не тільки зручність експлуатації, але й безпека проживання в будинку. Димова труба потрібна для того, щоб робити природну витяжку і виносити дим назовні. Думати про те, де труба перебуватиме, потрібно в період проектування будівлі. Слід також не забувати і про чистку. Димохід підлягає чищенні двічі на рік: перед зимовим сезоном і після нього. Тому його потрібно монтувати з міцного матеріалу, який прослужить тривалий час.

Раніше димоходи виготовляли з цегли або із застосуванням азбестоцементних труб. Сьогодні найбільш сучасним варіантом є монтаж димоходу з нержавіючої сталі, що відповідає всім вимогам безпеки в експлуатації. Також цей варіант простий в монтажі та досить недорогий.