ГоловнаПослугиМонтаж душової кабіни

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Кожен розуміє комфорт по-своєму, і коли мова йде про ванну кімнату, часто перевага віддається саме душовим кабінкам. І, здається, що нічого складного в їх монтажі немає – варто лише поставити в потрібне місце і під’єднати воду з каналізацією. Та не все так просто й однозначно – душові кабіни бувають різної комплектації і розмірів, а доставляють їх у розібраному вигляді. Тому для якісної і оперативної установки краще скористатися послугами професіоналів, якими є фахівці нашої компанії.

Встановлення душової кабіни у Львові

Перед початком роботи потрібно вирівняти стіни й підлогу у ванній кімнаті. Але якщо ви замовляєте модель, яка оснащена регулюючими профілями, то робити це необов’язково. Також подбайте про те, щоб розмір підходив, а набір додаткових аксесуарів був достатнім для нормального монтажу та подальшої експлуатаціі. Душ – це простий спосіб заощадити кілька квадратних метрів у невеликій за площею ванній. Моделі сантехнічного обладнання, представлені на нинішньому ринку, цілком заміняють ванну. При цьому вони відрізняються багатофункціональністю. Але щоб розраховувати на довгу службу душевої кабіни, її установка повинна бути виконана якісно.

Види душових кабін

Душові кабіни бувають трьох основних видів: відкритого, закритого і комбінованого. Вони можуть відрізнятися по компактності і матеріалах виготовлення. Для споживача важливий дизайн і продуктивність. Також велике значення мають функції душових боксів. Наприклад, гідромасаж – досить корисна функція, він знімає втому, покращує самопочуття, метаболізм і кровообіг. Є можливість створити мікроклімат в кабінці для себе. Наявність додаткових функцій у душовій залежить від її моделі та ціни. Слід також зауважити, що велика кількість таких функцій призведе до значної витрати електроенергії.

Відкриті душові кабіни
Душові кабіни відкритого типу представляють собою збірні моделі. Можуть вбудовуватися у стіни або в кутові зони. Якщо вона вбудовується у стіну – спочатку монтується душовий піддон, який підключається до каналізації. Потім майстер встановлює бічні стіни душової з двох сторін. На решту боку укладається облицювальна плитка. Часом застосовується варіант конструкцій без піддону. Бокс монтується безпосередньо на підлогу, яку бетонують під невеликим нахилом.

Закриті душові кабіни
У цю категорію входять моделі з цілком автономною конструкцією. Вони являють собою мініатюрний замкнутий бокс, що має безліч функцій. У конструкцію входить: піддон, стінки і стеля. Бокси встановлювати потрібно на спеціальні ніжки. Також є безліч моделей з різними фунциями, це впливає на вартість і витрату електрики.

Комбінований тип душової кабіни
Комбіновані душові кабіни найчастіше мають глибокий піддон, що закривається бічними стінками. Така конструкція поєднує в собі переваги ванної з функціями гідромасажу або, наприклад, джакузі, і всі плюси душової кабіни (наприклад, тропічний душ). Такі конструкції мають великі габарити, вони підійдуть для великих ванних кімнат