ГоловнаПослугиМонтаж зворотнього осмосу

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Якщо вас турбує постійний накип, присмак заліза в воді, то кращим рішенням буде установка зворотного осмосу. Секрет ефективного очищення полягає у використанні мембрани, по цьому ж принципу відбувається обмін речовин будь-якого живого організму. Цей секрет знали ще стародавні греки, які за допомогою мембрани відокремлювали один від одного різні компоненти. Установка зворотного осмосу – це фільтрація води на молекулярному рівні, що дозволяє затримувати не тільки хімічні елементи, а й найдрібніші бактерії. Установка зворотного осмосу знайшла своє місце не тільки в побуті, але й в інших сферах: харчове виробництво, медицина, фармацевтика, парфумерія, хімічна промисловість, теплоенергетика. Навряд чи вам буде приємно від думки, що сир чи сироп від кашлю готуються на неочищеної воді. Звичайно, таке неприпустимо, тому і беруть тільки ідеально чисту воду.

Встановлення зворотнього осмосу у Львові

Зворотний осмос – найдосконаліший метод водоочищення. Вода з-під крана продавлюється через напівпроникну мембрану, яка відторгає навіть найдрібніші частинки (розміром близько 1/10000 частки мікрона) і пропускає тільки молекули води і кисню. Ця технологія очищення не має рівних. Системи зворотного осмосу забезпечують граничне очищення води, видаляючи з неї всі шкідливі домішки. Очищення води проводиться без використання хімічних реактивів та не привносить в воду ніяких сторонніх речовин.

Принцип дії

Зворотний осмос – це відомий спосіб очищення води, а саме – процес мембранної сепарації, при якому вода прокачується під високим тиском через напівпроникну мембрану, в результаті чого утворюються два потоки: пермеат (обезсолена вода, яка пройшла через мембрани) і концентрат (концентрований розчин з видаленими речовинами). Видаляється близько 99% розчинених солей, а також бактерії і продукти розпаду патогенних та непатогенних бактерій.

Принцип зворотного осмосу запозичений у живої природи: осмотична регуляція підтримує необхідне середовище у клітинах рослин і тварин. Тепер вона втілений у передових технологіях: фільтри, що працюють за принципом зворотного осмосу, стають новим стандартом життя. Зворотний осмос перетворює будь-яку звичайну воду у воду для пиття й приготування їжі. Він очищує її, покращує смак, зменшує споживання води в пляшках.

Тиск

Установка має вбудовану ємність і насос, продуктивність насоса 2 м3 / год при тиску 3,7 бар. Насос управляється по тиску за допомогою реле тиску. Установка оснащена байпасом, тобто якщо вона не працює, до точок використання при необхідності може подаватися неочищена вода.

Якість

Чистота води залежить від якості вихідної води. Зазвичай при використанні водопровідної води можна домогтися якості очищеної води ок. 20μС / см або вище.