ГоловнаПослугиМонтаж каналізації в будинку

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Ціни на послуги

Найменування виконуваних робіт Ціна, грн
Монтаж точки каналізації від 300,0
Підключення до існуючої мережі каналізації від 800,0
Влаштування стояків каналізації від 1000,0
Прокладання внутрішньої каналізації діаметром 50 мм

1 м п

від 20,0
Прокладання внутрішньої каналізації  каналізації 110 мм

1 мп

від 50,0
Прокладання зовнішньої каналізації діаметром 110 мм

1 м п

110,0
Прокладання зовнішньої каналізації діаметром 160 мм

1 м п

160,0
Демонтаж системи каналізації договірна
Підключення каналізації до автономних або центральних систем від 800,0
Виїзд в межах міста безкоштовно

Монтаж каналізації в будинку у Львові

Щоб в приватному будинку або квартирі можна було відчувати себе комфортно, під час монтажу внутрішньої каналізації необхідно подбати щоб застосовувалося якомога менше труб і розводок. По-перше, це значно заощадить кошти, так як матеріалу потрібно буде купувати менше. По-друге, збільшиться ефективність використання каналізації.

Щоб виконати правильно розводку труб, важливо враховувати багато тонкощів і нюансів. При грамотному монтажі буде забезпечений плавний стік вод. Починається розводка внутрішньої каналізації в квартирі або в котеджах від сантехнічних приладів, які знаходяться в приміщенні і триває до сполучній трубі, яка зв’язується з виходом назовні. Дуже добре, якщо є така можливість: прокласти всі труби під підлогою першого поверху. Якщо будинок має кілька поверхів, тоді монтувати їх потрібно над підлогою.

Установка матеріалів для внутрішньої каналізації починається з з’єднання зігнутої труби (гідрозатвори) з існуючої сантехнікою. За допомогою колін, які мають кут 45 градусів відбувається з’єднання з горизонтальною трубою. Якщо стояк поруч, тоді одним коліном робимо з’єднання зі спеціальним трійником, який стоїть на стояку. Якщо далеко, то потрібно протягнути трубу з певним ухилом, до стояка, або до труби, яка приєднана до іншої сантехніці. Ухил добре дотримуватися, якщо використовувати хомути. Їх треба міцно закріпити на стіні, щоб вони утримували труби в потрібному положенні. Хомути можна кріпити через кожні два метри.

Якщо стічна труба йде під підлогою, то після кожного завороту потрібно встановити спеціальний трійник, що має кришку (ревізія). Такі деталі повинні бути присутніми на кожному поверсі. Від унітазу трубу потрібно з’єднати з основною каналізацією трійником, зігнутим на 90 градусів. При відсутності в приміщенні стояка, і наявності каналізаційної труби необхідно за допомогою колін від що йде горизонтально труби, зробити з’єднання з зовнішньої. Коли труба йде через перекриття важливо щоб вона проходила через гільзу. Також її потрібно утеплити. Гільзу встановлювати металеву і зафіксувати її розчином цементно-піщаним. З’єднання труб, що мають різний діаметр, необхідно проводити за допомогою перехідника. На його кінцях діаметр повинен відповідати своїм розміром. Велику різницю потрібно проводити за допомогою декількох колін, щоб перехід вийшов плавним.

Стояка потрібна вентиляція, з цієї причини він йде прямо на верх вище покрівлі, а зверху робиться купол, який має діаметр більше, ніж у стояка в два рази.

Щоб сполучні стики були міцними їх потрібно змащувати силіконовим герметиком або спеціальним клеєм. Що входить трубу треба змащувати зовні, а приймаючу зсередини.

Внутрішня каналізація, вмонтовується ще до виконання фундаментних робіт, тоді труби прокласти треба заздалегідь в тих місцях, де буде заливатися фундамент, попередньо обернути їх в утеплювач і вставити в гільзу.