ГоловнаПослугиМонтаж касетного кондиціонера

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Касетні кондиціонери – це пристрої, які призначені для поліпшення кліматичних умов в просторих приміщеннях з високими стелями. Основною відмінністю від настінних спліт-систем є спосіб монтажу внутрішнього блоку. Він встановлюється за підвісними стелями приміщення, тому використання кондиціонера касетного типу в малогабаритних квартирах практично неможливо. Таку техніку воліють купити власники великих офісів, фойє готелів, ресторанів, ігрових клубів і залів різного призначення.

Монтаж касетних кондиціонерів у Львові

Конструктивні особливості касетних кондиціонерів

Касетні кондиціонери так само, як і канальні, складаються з двох блоків: зовнішнього і внутрішнього. Як правило, зовнішні блоки мають однаковий вигляд і конструкцію у різних моделей, оскільки основним є блок внутрішній. Саме на конструкції і функціональності внутрішнього блоку слід загострити вніманіе.Для того щоб встановити в приміщенні такий кондиціонер, стеля повинна бути досить високою, адже внутрішній блок монтується під навісну стелю.

Щоб виконати монтаж касетного кондиціонера під стелею, необхідно мати вільний простір не менше 250 мм. Максімальний розмір варіюється в залежності від розміру приміщення і потужності системи, але, як правило, він не перевищує 400 мм. Довжина і ширина кондиціонера, як правило, не перевищує розміри стандартного стельового блоку, розміри якого становлять 600 х 600 мм. За рахунок того, що лицьову панель кондиціонера прикрашає декоративна решітка, навіть спліт системи великого розміру виглядають цілком гармонійно і стильно.

Принцип роботи касетного кондиціонера (наприклад, в квартирі) простий. У центральній частині кондиціонера відбувається всмоктування повітря, яке за допомогою вентиляторів подається в теплообмінник. Там відбувається також процес охолодження повітря, що потім подається в приміщення через решітки, що знаходяться на декоративної панелі кондиціонера.

Спліт системи і взагалі касетні кондиціонери мають приблизно однакову конструкцію і складаються з корпусу (розміри якого можуть варіюватися в залежності від проекту), теплообмінника, панелі управління (там здійснюється управління повітряним потоком), вентилятора (подає повітря в теплообмінник), фільтра очищення, приєднувальних коробки і декоративних ґрат. Крім цього, абсолютно всі касетні кондиціонери укомплектовуються спеціальним дренажним насосом для відведення конденсату.

Переваги касетних кондиціонерів

Касетні кондиціонери відрізняються унікальною системою обробки та подачі повітря. За рахунок розташованого по всій площі теплообмінника касетний кондиціонер здатний рівномірно розподіляти повітря у великих приміщеннях, на великі площі. Щоб досягти аналогічного ефекту з іншим типом спліт системи, настінним, знадобилося б не менше 2-3 кондиціонерів меншої потужності. Спеціальні жалюзі, розташовані на решітці, дозволяють задавати кут нахилу, під яким повітря потрапляє в приміщення. За рахунок цього можна прибрати протяги і позбутися від різких перепадів температури.

Ще однією перевагою касетного кондиціонера є його просте обслуговування, а також непомітність. Вся система монтується під навісною стелею, на очах залишається лише декоративна решітка, яка без проблем впишеться у будь-який дизайн приміщення. Також до переваг можна сміливо віднести безшумність роботи. Гул вентиляторів і скрип труб не створять незручностей, система працює тихо і надійно. Також за рахунок своєї потужності касетні кондиціонери можуть обробляти великі за площею приміщення, заощадивши ваші гроші.

Недоліком касетних кондиціонерів є складність їх установки. Точніше той факт, що в приміщенні обов’язково повинні бути навісні стелі. Якщо ж вони відсутні, необхідно розглядати інші види кондиціонерів (настінні, канальні споіт системи). Крім особливостей установки, касетні кондиціонери не мають істотних недоліків. Їх потужність, непомітність і тиха робота роблять їх відмінним вибором для установки в великих приміщеннях.