ГоловнаПослугиМонтаж мийки і умивальника

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Сьогодні вже ніхто не уявляє свого життя без умивальника або раковини – в будинку, на дачі або навіть на роботі. Щодня кожен з нас користується цим обладнанням кілька разів. Природно, що незамінним елементом кожної ванної кімнати й кухні є саме раковина, що обумовлює популярність на ринку сантехнічних послуг пропозицій по монтажу раковин.

Встановлення мийок та умивальників у Львові

З першого погляду може здатися, що установка раковини – легкий і цілком зрозумілий процес, який не займе багато часу. Насправді не все так просто. Для якісного монтажу мийки обов’язково повинен бути досвід і відповідні навички, уважність і відповідальність, щоб не довелося робити роботу кілька разів. Установка умивальника у ванній здійснюється після прокладки комунікацій.

Монтаж різних типів умивальників

Монтаж підвісного умивальника
Для установки необхідні кронштейни або шпильки, які кріпляться до стіни на необхідному рівні. Після фіксації кріплення виконується установка і підключення змішувача до труб. Монтаж раковини здійснюється після обробки задньої частини герметиком для ущільнення, щоб в щілини не проникала вода. Кріплення до стіни здійснюється закручуванням до упору наявних гайок.

Установка умивальника з тумбою
Тумба для умивальника повинна мати менші розміри, ніж розміри раковини, щоб уникнути її провалу. Насамперед встановлюється змішувач, оскільки після установки раковини його підключення буде ускладнене відсутністю вільного простору. Підставка для умивальника вирівнюється строго горизонтально за допомогою регульованих по висоті ніжок. Прикріпити раковину до стіни можна за допомогою анкерних гвинтів або силіконового герметика.

Установка кутового умивальника
Кутовий умивальник рекомендується кріпити на дюбелі, які вставляються в отвори, зроблені в стіні за допомогою перфоратора. Для поліпшення міцності отвори можна додатково залити клеєм. Після установки болтів на них надівається чаша, а під неї встановлюється кутова тумба.

Установка умивальника з п’єдесталом
Варіант з п’єдесталом схожий на варіант зі звичайною підвісною раковиною. Відмінність полягає лише в тому, що трубу каналізації необхідно заховати в нижню частину умивальника. Спосіб установки визначається конструкцією раковини, яка може бути цілісною або роздільною.