ГоловнаПослугиМонтаж опалення приватного будинку

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Ціни на послуги

Найменування виконуваних робіт Ціна, грн
Монтаж газового котла від 1200,0
Монтаж електричного котла від 1000,0
Монтаж твердопаливного котла від 4000,0
Монтаж сталевого радіатора від 800,0
Монтаж дизайнерського радіатора (не стандартних розмірів) від 1000,0
Монтаж колектора для ТП до 5 контурів 800,0
Монтаж колектора для ТП від 6 до 12 контурів 1400
Монтаж кімнатного термостата від 1200,0
Перший пуск, діагностика роботи системи опалення (мін 3 год) 200 грн/год

Для забезпечення комфортного мікроклімату у заміських будинках можна використовувати різні системи опалення. Конструкцію деяких з них необхідно враховувати на етапі проектування будинку, інші можна монтувати вже в готових будівлях.

У чому перевага автономного опалення? Власники заміських будинків і дач можуть включати його, коли необхідно, і регулювати кількість тепла. З таким обігрівом можна непогано заощадити – на відміну від опалення в квартирах, куди тепло подається централізовано.

Опалення приватних будинків у Львові

Типи опалення

Радіаторне опалення

На перший погляд, здається, що радіатори давно технічно застаріли і вичерпали себе як популярний спосіб опалення. Але це не відповідає дійсності. Ринок пропонує масу модернізованих варіантів: чавун може бути замінений на сталь, алюміній. Існує і біметалевий варіант (комбінація алюмінію та сталі). Основним недоліком застарілих радіаторів була інерційність: чавун не дозволяв швидко поміняти температуру повітря в приміщенні. У сучасних «нащадків» цієї проблеми немає. Змінився і зовнішній вигляд: стали доступні декоративні варіанти опалювального обладнання. Споживання електрики і газу здатні перевищити очікувані витрати. Всі недоліки компенсують доступна низька ціна і легкий монтаж.

Повітряне опалення

Повітряне опалення було відоме з давніх часів.  Тепло забезпечується за допомогою нагріву повітряних мас і їх розподілу. Коефіцієнт корисної дії досить високий (до 90%). Система водяного опалення не в силах забезпечити ті ж показники. Важливий плюс – висока швидкість регуляції температури в приміщенні. Зручна можливість використовувати повітроводи в якості вентиляції. Значний мінус, який може привести до відмови від такого опалення – це складна установка (повітряні ходи необхідні у великій кількості).

Опалення підлоги – тепла підлога

Заслуговує на увагу водяне опалення підлоги. Тривалий проміжок часу цей тип опалювальної системи не розглядався як самостійний варіант. Найчастіше він застосовувався для додаткового зручності. Але відносно недавно переваги людей помітно змінилися: тепла підлога на водяному опаленні перетворилася у самостійну систему опалення. Популярність можна пояснити рівневим поділом температур: чим більше висота, тим менше прогріте повітря. Пояснюючи простою мовою, ноги постійно знаходяться в теплі, а голова не страждає від спеки.

Конвекторне опалення

Найрідше у житлових будинках використовується газове конвекторне опалення. Конвектор за своїм принципом схожий з радіатором. Важлива відмінність полягає в тому, що прогрів здійснюється за рахунок циркуляції повітряних потоків, що відрізняються по температурі і тиску. Конвектор може бути оснащений вентилятором. Опалювальний прилад буває вбудовуваним в підлогу, настінним і простим. Головні недоліки – це великі розміри і неекономічність.