ГоловнаПослугиМонтаж підлогово-стельового кондиціонера

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Послуга монтажу напольно-стельових кондиціонерів користуються великою популярністю, адже саме вона є оптимальним рішенням кондиціонування для приміщень з низькими стелями, а також для офісних будівель і приміщень. Універсальність монтажу напольно-стельових кондиціонерів полягає в можливій установці пристрою на підлогу або на стелю. Напольно-стельові кондиціонери є справжнім порятунком у випадках, коли інженерні особливості приміщення або його дизайн не дозволяють встановити в ньому звичайну спліт-систему. Власники таких приміщень можуть створити потрібний мікроклімат тільки за рахунок напольно-стельових кондиціонерів. Напольно-стельові кондиціонери підходять для магазинів, торгових центрів, офісів, в яких з технічних причин неможлива установка іншого типу систем і площа залів варіює в межах 25-150 кв. м.

Монтаж підлогово-стельових кондиціонерів у Львові

Монтаж підлогово-стельових кондиціонерів

Існує 2 способи монтажу підлогово-стельових кондиціонерів:

 • Вертикальна установка (кондиціонер розташовується на підлозі);
 • Горизонтальна установка (кондиціонер закріплюють під стелею).

Процес монтажу підлогово-стельового кондиціонера проходить у кілька етапів:

 • майстер робить розмітку розміщення кондиціонера і схему прокладки фреонової магістралі;
 • установка внутрішнього блоку на підлогу або стелю;
 • налагодження комунікацій (електроживлення, циркуляція фреону, дренаж);
 • міжблочні підключення;
 • фінальне тестування апаратури, пусконалагодження.

Переваги підлогово-стельових кондиціонерів

 1. Універсальність. Монтувати даний тип спліт-систем можна як під стелею, так і внизу біля підлоги, що забезпечує багатоваріантність рішень. Залежно від типу приміщення і розміщення ньому робочих місць можна вибрати оптимальний напрямок повітряного потоку.
 2. Невеликі габарити. Ще одним істотним плюсом таких кондиціонерів можна назвати те, що вони не займають занадто багато місця і можуть бути встановлені навіть в невеликих за площею приміщеннях. Їх внутрішні блоки набагато менші, ніж у спліт систем касетного і канального типів.
 3. Висока продуктивність. Дані кондиціонери по своїй продуктивності й ефективності охолодження і обігріву нічим не поступаються настінним моделям.
 4. Багатофункціональність. Основні завдання, які виконують підлогово-стельові спліт-системи – це охолодження і підігрів повітря. Однак, крім них, такий тип кондиціонерів може виконувати функції глибокого очищення повітря, а також іонізації.
 5. Низький рівень шуму. Навіть найпотужніші моделі підлогово-стельових кондиціонерів під час експлуатації не створюють багато шуму і не відволікають користувача від повсякденних справ.

Чому варто замовити монтаж підлогово-стельових кондиціонерів у нашій компанії?

 • Висококваліфіковані майстри. Постійно підвищуємо кваліфікацію співробітників компанії, відправляємо їх на навчальні курси і практичні семінари.
 • Використовуємо тільки високоякісні видаткові матеріали. При монтажі застосовуємо мідні трубки з великою товщиною стінок, щоб виключити витік фреону.
 • Виконуємо роботу чисто, швидко і якісно.
 • Здійснюємо монтаж «під ключ», що значно економить ваш час!