ГоловнаПослугиМонтаж радіаторів опалення

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Ціни на послуги

Найменування виконуваних робіт Ціна, грн
Демонтажні роботи зі старими радіаторами ціну уточняйте
Монтаж батарей, які обрав замовник ціну уточняйте
Операції по підключенню до центрального опалення ціну уточняйте
Монтаж фурнітури, зокрема, терморегуляторів та запірної арматури ціну уточняйте
Установка з’єднання радіаторів з стояками ціну уточняйте

Монтаж радіаторів опалення у приватному або багатоквартирному будинку має проводитися виключно кваліфікованими фахівцями. Перед проведенням робіт, майстра проконсультують вас в питаннях визначення реальної ефективності монтажу тієї чи іншої моделі сучасної опалювальної системи, підкажуть як завдяки прихованій плануванні ергономічно «заховати» секції, допоможуть підібрати необхідні витратні матеріали відмінної якості.

Встановлення радіаторів під ключ у Львові

Заміна радіаторів опалення – відповідальна робота, адже в разі невдалого монтажу в опалювальний сезон можна отримати великі неприємності у вигляді неробочої системи опалення (замерзання, протікання і т.ін.). Монтаж радіаторів опалення повинні виконувати тільки професіонали! На початку потрібно визначитися з матеріалом радіатора опалення.

Основними видами радіаторів опалення є:

  • Сталеві радіатори опалення;
  • Алюмінієві радіатори опалення;
  • Біметалічні радіатори опалення.

Сталеві (панельні) радіатори – опалення підійдуть для монтажу в приватному будинку (котеджі) або дачі, для монтажу в квартирі їх застосування ми не рекомендуємо. Сталеві радіатори не люблять хімічні домішки, які присутні в централізованому квартирному опаленні, і піддаються впливу корозії. Також сталеві радіатори можуть не витримати перепаду тиску. При монтажі в приватних будинках – сталеві радіатори відмінний вибір! Консервативний зовнішній вигляд, невисока ціна і хороша тепловіддача – основні аргументи на користь сталевих радіаторів.

Алюмінієві радіатори опалення також, як і сталеві не стійкі до корозії. Тому їх застосування можливе лише в приватних будинках з індивідуальною системою опалення. Головна перевага алюмінієвих радіаторів – максимальна тепловіддача, сучасний зовнішній вигляд, здатність витримувати тиск до 20 бар.

Біметалічні радіатори опалення – зовні схожі на алюмінієві, але всередині у них високостійкі металеві трубки, які витримують великий тиск і стійкі до корозії. Як правило, монтаж біметалевих радіаторів опалення доцільний в квартирах і приміщеннях з централізованим опаленням.