ГоловнаПослугиМонтаж рекуператорів

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Ціни на послуги

Найменування виконуваних робіт Ціна, грн
Монтаж системи зволоження повітря ціну уточняйте
Монтаж систем осушення повітря ціну уточняйте
Монтаж рекуператорів ціну уточняйте
Вентиляція громадських будівель ціну уточняйте
Вентиляція виробничих приміщень ціну уточняйте
Припливна і витяжна вентиляція ціну уточняйте
Вентиляція котеджів, заміських будинків і квартир ціну уточняйте
Розрахунок вентиляції ціну уточняйте
Проектування систем вентиляції ціну уточняйте

Велику частину життя людина проводить, перебуваючи в приміщенні. Тому принципово важливо забезпечити найкращий мікроклімат приміщення. Як же мікроклімат приміщення і хімічний склад повітря впливає на наше здоров’я? Що насправді відбувається при цьому з нашим організмом? Дослідження доводять, що підвищений вміст вуглекислого газу в повітрі яким ми дихаємо негативно впливає на кров, слизові оболонки, дихальну і сечовидільну системи, кісткову тканину, імунітет і розумову діяльність людини.

Навіть в тому випадку, коли кількість домішок в складі повітря не перевищує гранично допустимих значень, за добу в організм людини через легені потрапляє досить велика кількість отруйних речовин: вуглекислого газу, чадного газу, бензапирена, формальдегіду і т.п. У сучасній квартирі джерелами забруднень є практично всі предмети, що оточують нас. Шкідливі речовини виділяються в процесі приготуванні їжі, прання. Меблі, синтетичні килимові покриття, лінолеум, ламінат постійно викидають в повітря формальдегід та інші отруйні речовини. Тому так важливо безперервно оновлювати повітря в приміщенні.

Монтаж рекуператорів під ключ у Львові

Припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла виконує два завдання: здійснює приплив свіжого повітря в приміщення і видалення з нього забрудненого повітря. Рекуператор при здійсненні повітрообміну затримує внутрішню температуру всередині приміщення.

Навіщо потрібна рекуперація

У приватні будинки останнім часом все частіше купують повітро-і паронепроникні конструкції і матеріали:

 • багатокамерні склопакети на вікна та балкони;
 • зовнішнє утеплення на клейовий основі;
 • металеві вхідні двері, укомплектовані ущільнювальною гумкою для герметичності;
 • синтетичні оздоблювальні матеріали.

Якщо витяжки та природного провітрювання для видалення забрудненого повітря недостатньо, то для вирішення цієї проблеми необхідно встановити приточно-витяжну систему вентиляції, з рекуперацією тепла, оскільки це запорука комфортного мікроклімату, якісного повітрообміну з мінімальними витратами на охолодження або підігрів повітряних мас. Устаткування з рекуперацією особливо актуально для вентиляції заміських будинків.

Причини для установки припливно-витяжної вентиляції для приватного будинку

 • Економія на опаленні. Підраховано, що при організації вентиляції заміського будинку на рекуператорах, економія на енергоресурсах становить до 60%.
 • Цвіль на стінах і вікнах. Таке явище в 90% випадках пов’язано з недостатньою вентиляцією приміщення, в інших випадках потрібно дивитися теплоізоляцію будинку.
 • Конденсат на вікнах. У 100% випадках пов’язаний з поганим провітрюванням приміщення.
 • Потрібно локальна вентиляція приміщення. Часто буває необхідно автономно вентилювати приміщення, не залежно від інших, наприклад спальні або спорт зали. Побутовий рекуператор для приватного будинку в цьому випадку ідеально рішення.
 • При підтримці плюсової температури законсервованого будинку взимку. Якщо навесні в будинку стоїть важкий запах, а на стінах утворюється цвіль і конденсат, то установка рекуператора вирішить цю проблему без істотного збільшення витрат і ризиків проникнення в будинок зловмисників.
 • Взимку в будинку з’являється зворотна тяга з витяжної системи. Часта проблема герметичних будинків, вирішується установкою мінімум двох рекуператорів і одного компенсаційного пасивного припливного клапана.

Рекуператор має деякі обмеження на установку і використання.

Не рекомендується установка рекуператора, якщо:

 • Загальнобудинкових витяжна система має сильну тягу;
 • Потрібна потужна фільтрація припливного повітря;
 • При поганій роботі загальдомовий витяжної системи, потрібна установка мінімум двох приладів з можливістю синхронізації.