ГоловнаПослугиМонтаж рушникосушки

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Монтаж рушникосушок у Львові

Сушка для рушників переважно має вигляд зігнутої труби і встановлюється у ванній кімнаті. Використовується для сушки рушників, одягу, інших речей, при цьому в приміщенні комфортно й тепло. Можна підігрівати рушники, халати, нижню білизну.

Типи сушок для рушників

Використовуються водяні і електричні моделі:

  • Водяні сушарки нагріваються завдяки гарячій воді, що надходить з водопровідної труби. Їх температура залежить від ступеня прогріву води в стояку. Комбіновані пристрої працюють на електриці, а також оснащені регулятором потужності. Вони можуть підігріти воду до температури кипіння – до 100 градусів за Цельсієм. Регулятор потужності вмонтований в трубу сушарки для рушників. За допомогою світлового індикатора він показує температурний режим води в цьому пристрої. Індикатором оснащені далеко не всі моделі.
  • Електричні сушарки мають нагрівальний елемент, який буває двох типів і залежить від форми приладу. В “драбинці” встановлено ТЕН, а в поворотних секціях – кабель. Економічні моделі пристроїв споживають не більше 100 Вт, а енергоємні – 800 Вт і вище.

Водяна сушарка для рушників економічна, оскільки не споживає електроенергію. Її встановлюють поруч із стояком теплої води, при відключенні водопостачання втрачає функціональність.

Електричний пристрій відрізняється простотою монтажу, його можна повісити у будь-якому місці. Випромінює тепло незалежно від наявності гарячої води в стояку за рахунок споживання електроенергії. Цю сушилку можна відключити в будь-який момент за непотрібністю, вона “прив’язана” до розетки.

Монтаж рушникосушки

  • Майстер, який займається установкою пристрою, повинен попередньо відключити воду в стояку;
  • Він встановлює байпас (має три вентиля) або виконує демонтаж старого елементу;
  • Спеціаліст монтує новий виріб – рушникосушка встановлюється на кронштейни;
  • Перевірка працездатності – потрібно пустити воду і переконатися, що немає несправностей;
  • Тривалість виконання всього комплексу робіт становить не більше кількох годин.