ГоловнаПослугиМонтаж системи захисту від затоплення

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Сучасний ринок представлений великим розмаїттям продукції від багатьох виробників. Зверніть увагу, що ми в кожному окремому випадку індивідуально підходимо до вибору конфігурацій систем захисту від затоплень. Сучасні розробки, які використовуються для забезпечення захисту від протікання води, здатні на всі 100% убезпечити ваше житло або офіс від затоплення. До переліку основних елементів системи входять датчики наявності протікання, електромагнітні клапани й електронний блок, який управляє роботою системи.

Встановлення систем захисту від затоплення у Львові

Чому це так важливо?

Протікання води – одна з найбільш збиткових аварійних ситуацій для господарів будинку і сусідів. За статистикою страхових компаній, в більш ніж 80% з аварійних ситуацій в квартирах або офісах припадають на протікання води. Навіть незначний витік води може призвести до серйозних наслідків, на усунення яких знадобиться багато грошей, часу й міцних нервів. Потрібно буде зробити ремонт не тільки своїх приміщень, а й сусідів знизу. Сума збитку, що виплачується страховими компаніями, в результаті протікання води, в 3 рази перевищує суму збитку, що наноситься при крадіжках.

Протікання води в квартирі або будинку може статися у кожного – при завеликій кількості води у ванній, неполадках з пральною машиною, поломці фільтру чи зриву крана на батареї опалення або на кухонному крані. Система контролю протікання води і затоплення призначена для своєчасного виявлення проблеми й припинення подачі води в системах водопостачання, опалення, каналізації та внутрішніх водостоках.

Системи захисту від протікання води окупається після першого ж витоку води.

Як це працює?

При попаданні води або вологи на датчик протікання, головний контролер відправить сигнал про тривогу, після цього подача води припинеться. Головний контролер також може включити звукову та / або світлову сигналізацію, сповістити вас по електронній пошті або по телефон про витік води, який трапився. Комутація датчиків і виконавчих пристроїв з контролером, може здійснюватися як дротовими, так і за допомогою бездротових сигналів. Ваш вибір технології керуючої захистом буде залежати від можливості встановлення тієї чи іншої системи.