ГоловнаПослугиМонтаж системи зволоження повітря

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Ціни на послуги

Найменування виконуваних робіт Ціна, грн
Адіабатичного типу, які мають атомайзери або гідравлічні форсунки ціну уточняйте
Ультразвукового типу, які функціонують завдяки високочастотним впливам на воду ціну уточняйте
Стільникового типу ціну уточняйте
Парового типу з великим енергоспоживанням ціну уточняйте
Систем розпилення низького і високого тиску, системами туманоутворення ціну уточняйте
Традиційної конструкції, які запобігають появі солоних нальотів на поверхні ціну уточняйте

Люди отримують воду не тільки шляхом втамування спраги, але також з повітря, яким дихають. При нормі 40-60% вологості в опалювальний період показник опускається нижче 20%. У великих містах і зовсім відчувається брак вологості більше 6 місяців в році. Ефективне вирішення проблеми – установка систем очищення і зволоження повітря.

Мікроклімат в приватному будинку або квартирі – це комплекс характеристик навколишнього середовища, в яких живе людина. А оскільки середовище, в якому люди проводять більше часу, – це переважно приміщення, воно має свої характеристики: температуру, вологість, кількість шкідливих мікроорганізмів. Ці параметри можна вимірювати, а також регулювати за допомогою кліматичної техніки.

Монтаж систем зволоження повітря під ключ у Львові

Види і принцип роботи систем зволоження і очищення повітря

Ринок побутової, напівпромислової і промислової кліматичної техніки постійно вдосконалюється і доповнюється новими моделями. Щоб не загубитися в різноманітті варіантів і зробити правильний вибір, варто визначити основну потребу. На відміну від побутового зволожувача, канальний тип приладу встановлюється у вентиляційній системі. Система канального зволоження включається після того, як припливне повітря надходить, фільтрується і нагрівається (при необхідності) у вентиляційній установці. Для контролю вологості і конденсату всередині повітроводів монтується датчик контролю вологості. На виході система видає таку кількість пара, яка задається автоматично. З подачею зволоженого повітря в приміщення йде так само видалення відпрацьованого повітря через витяжні решітки.

Розглянемо більш детально кожен з видів канальних зволожувачів і принцип їх дії:

  • Ультразвукові зволожувачі. Професійні ультразвукові зволожувачі являють собою ємність, на дно якої монтується п’єзоелемент. При включенні системи в мережу п’єзоелемент починає вібрувати, створюючи хвилі, з гребенів яких відриваються дрібнодисперсні частинки води розміром близько 5 мікрон. Вони створюють водяний туман. Але разом з дрібними крапельками води в повітря так само потрапляє весь вміст з ємності, а саме – різні мікроорганізми, цвіль, гриби, які розмножуються у вологому просторі. Тому для використання ультразвукового зволожувача необхідно використовувати попередньо демінералізовану воду, проводити дезінфекцію всієї системи 1-2 рази на рік і встановити трасу зливу води (дренаж).
  • Ізотермічні зволожувачі (парогенератори). Саме поняття «ізотермічний» означає зволоження за допомогою пари. По суті, ізотермічна система зволоження є великий кип’ятильник, який перетворює воду в пар за допомогою нагрівальних елементів на основі газу або електрики. Далі цей пар по паропроводу подається в припливну вентиляцію і разом з потоком повітря потрапляє в приміщення. Одним з недоліків даної системи зволоження є високі витрати на електроенергію і часте технічне обслуговування.
  • Системи зволоження методом прямого розпилення. Принцип дії: до водопроводу підключається система фільтрації, вода очищається від грубих забруднень, мікробів, солей і проходить іонізацію. Далі очищена вода по трубі потрапляє в насос, після чого під високим тиском подається в кімнати і розпорошується через форсунки в повітря у вигляді надтонкого аерозолю. Виконує функції зволоження й очищення повітря. Слід зазначити, краплі води більші в порівнянні з ультразвуковими зволожувачами, вони краще очищають повітря і справляються з пилом, не залишаючи слідів на меблях та інших поверхнях. Форсункові зволожувачі мають високий рівень гігієнічності, вони підключаються до водопроводу (не потрібно доливати воду в систему), невибагливі в обслуговуванні.