ГоловнаПослугиМонтаж систем вентиляції

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Ціни на послуги

Найменування виконуваних робіт Ціна, грн
Монтаж системи зволоження повітря ціну уточняйте
Монтаж систем осушення повітря ціну уточняйте
Монтаж рекуператорів ціну уточняйте
Вентиляція громадських будівель ціну уточняйте
Вентиляція виробничих приміщень ціну уточняйте
Припливна і витяжна вентиляція ціну уточняйте
Вентиляція котеджів, заміських будинків і квартир ціну уточняйте
Розрахунок вентиляції ціну уточняйте

Монтаж систем вентиляції у Львові

Монтаж систем вентиляції виконують на багатьох об’єктах. У деяких випадках наявність вентиляції – обов’язкова умова при будівництві. Хоча якщо раніше вентиляційні системи зустрічалися переважно на великих підприємствах, то зараз це звичайне явище навіть у квартирі. Вентиляційні системи й зараз широко використовуються в промисловості, сфері громадського харчування, нічних клубах, будинках, квартирах та офісах.

Дві взаємодоповнюючі системи, що дозволяють створити комфортну і сприятливу для людини атмосферу в приміщеннях – це кондиціонування і вентиляція будинку. Здавалося б, вентиляція приватного будинку не вимагає серйозного підходу, досить відкрити кватирки або вікна – і свіже повітря саме потрапить всередину. Це так, але виникають певні нюанси, які бажано виключити. У деяких випадках повітря з вулиці може містити домішки, які не сприятливо впливають на дихальні шляхи людини. Крім того, зовнішнє повітря може різко відрізнятися від кімнатної температури і викликати різкі температурні коливання в місці знаходження людей. Ці фактори необхідно враховувати, оскыльки вони можуть стати причиною захворювання.

Необхідність обладнання вентиляції приватного будинку в даний час диктують сучасні будівельні технології. Раніше вентиляція здійснювалася за рахунок природних потоків повітря, що викликаються перепадом температур. Шляхом для них служили мікроскопічні щілини у конструкціях дверей, вікон та елементів будівлі. Останні досягнення в області звукоізоляції і теплоізоляції практично перекрили можливість природних повітряних циркуляцій в приміщення з навколишнього середовища. Така плата за високі технологічні досягнення в створенні нових будівельних матеріалів і за збільшення герметичності будівель.

Тільки фахівці допоможуть визначитися з вибором необхідних систем кондиціонування і вентиляції вашого будинку на професійному рівні. Вони також допоможуть зы встановленням та налагодженням необхідного обладнання. Добре продумана система вентиляції будинку врятує вас від річного смогу та забезпечить свіже повітря.