ГоловнаПослугиМонтаж систем осушення повітря

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Ціни на послуги

Найменування виконуваних робіт Ціна, грн
Монтаж канального осушувача повітря ціну уточняйте
Монтаж осушувальних систем, в конструкцію яких входить приточно-витяжна вентиляція ціну уточняйте
Монтаж осушувальної системи з підмішуванням свіжого повітря ціну уточняйте

Зайва вологість є серйозною проблемою для багатьох людей. Це може стати причиною псування меблів та елементів декору і, як наслідок, дорогих тривалих ремонтів. Це може привести до зараження цвіллю, структурних пошкоджень, а також до проблем зі здоров’ям у вас і ваших близьких. Не контролюючи вологість в приміщенні, ви ризикуєте отримати неприємні наслідки, аж до серйозних серцево-судинних захворювань. Тому системи осушення бувають дуже актуальні, а інколи – просто незамінні.

Монтаж систем осушення повітря у Львові

У таких місцях, як басейни, пральні аквапарки, виробничі приміщення, часто використовуються різні осушувачі повітря. При зіткненні повітря з холодною поверхнею волога конденсується – в цьому і полягає принцип роботи систем осушення повітря. Основним середовищем використання осушувальних систем є приміщення і будівлі з високою концентрацією водяної пари в повітрі. Придбати осушувачі рекомендується тим, хто не переносить високої вологості. Установка таких систем продовжить термін експлуатації електричних приладів і підтримає оптимальний температурний режим для зберігання продукції.

Прилад пристосований до побутових умов, і проблем з його налаштуваннями не повинно виникнути. Осушувальні системи, що базуються на мікропроцесорному керуванні, працюють в автономному режимі і здатні контролювати повітря з високою точністю.

Побутові осушувачі повітря

Відрізняються простим функціоналом і невисокою потужністю. Осушувач виводить зайву вологу з повітря в рамках певного приміщення. Агрегати невисокої потужності і спрощеної функціональності. Осушувач повітря побутовий не призначений для безперервної роботи або великих площ, він забезпечує видалення зайвої вологи в межах приміщення, де його ставлять. Невеликі моделі можна переносити для послідовного “підсушування” інших приміщень. Зазвичай осушувачі повітря побутового призначення представлені портативними або невеликими настінними моделями, їх ставлять у ванних і душових кімнатах, лазнях / саунах, пралень, а також в будинках, які побудовані в болотистій місцевості.

Осушувачі промислового класу

Осушувачі повітря для промислових об’єктів мають високу потужність і можуть працювати безперебійно. Використовуються в фармацевтичному та целюлозно-паперовому виробництві.

Осушувач повітря промислового класу мають ряд переваг:

  • економічність;
  • універсальність;
  • безперебійність;
  • ефективність;
  • гігієнічність.

На великих промислових об’єктах застосовуються канальні агрегати. Канального осушувач повітря відрізняється високою продуктивністю роботи та низькими шумовими показниками. З економічної точки зору це дуже вигідне обладнання. Якщо осушувати повітря потрібно нерегулярно, та ще й в географічно віддалених один від одного точках, немає сенсу проводити дорогий, витратний за часом монтаж-демонтаж стаціонарних установок.