ГоловнаПослугиМонтаж теплової завіси

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Ціни на послуги

Найменування виконуваних робіт Ціна, грн
Монтаж димоходу з нержавіючої сталі ціну уточняйте
Промивка системи опалення ціну уточняйте
Монтаж радіаторів опалення ціну уточняйте
Монтаж інтелектуального опалення ціну уточняйте
Монтаж електричного котла ціну уточняйте
Монтаж опалення в квартирі ціну уточняйте
Монтаж котельні ціну уточняйте
Монтаж опалення заміського будинку ціну уточняйте

Теплову завісу часто порівнюють з обігрівачем. У цьому порівнянні можна знайти подібності, адже мета у них одна – збереження температури у приміщенні. Але відмінності теж є. Часто обігрівач встановлюють саме в тому місці, де зручно господареві квартири. З тепловою завісою все трохи по-іншому – тепла завыса встановлюється саме в тих місцях, де розташовуються віконні й дверні прорізи.

Мета обігрівача і теплової завіси одна, тільки виконують вони її по-різному. Обігрівач добре справляється з нагріванням повітря, але утримати це тепло, не дивлячись на можливі протяги, він не може. А теплова завіса навпаки чудово здатна утримати в замкнутому просторі. Завіса служить таким собі щитом, який не пропускає холодне повітря. Саме тому цей прилад все частіше стали встановлювати в магазинах, кафе та інших громадських місцях.

Встановлення теплих завіс під ключ у Львові

Тонкощі установки теплових завіс

Установка повітряно-теплових завіс актуальна для приміщень з відкритим входом, де підтримка комфортного мікроклімату проблематична. За принципом роботи теплова завіса – це тепловентилятор, який влітку може стати «підтримкою» кондиціонеру.

По вертикалі чи по горизонталі?

Виділяють моделі теплових завіс з вертикальним і горизонтальним кріпленням.

Горизонтальні пристрої більш поширені. Їх розмірний ряд варіюється від 60 см до 2 м. Вибирається завіса, виходячи з ширини прорізу: вона повинна бути рівною або ж перевищувати її. Установка теплової завіси горизонтального типу має обмеження – висота дверного отвору 3,5 м. В іншому випадку використовуються вертикальні теплові завіси або одночасно і ті, й інші. Горизонтальні теплові завіси можуть кріпитися на стіні, стелі або прямо над дверима прорізу.

Вертикальні завіси можуть бути одно- і двосторонніми і кріпитися як зверху, так і знизу.
За характером віддачі тепла є завіси з підігрівом електричним і водяним (вода t 50-70 C). Якщо ваш будинок оснащений системою опалення на воді, вибір на користь останніх буде найкращим.