ГоловнаПослугиМонтаж теплої підлоги

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Ціни на послуги

Найменування виконуваних робіт Ціна, грн
Монтаж колектора водяної теплої підлоги ціну уточняйте
Монтаж інфрачервоної теплої підлоги ціну уточняйте
Монтаж теплої підлоги у ванній кімнаті ціну уточняйте
Монтаж теплої підлоги під плитку ціну уточняйте
Монтаж електричної теплої підлоги ціну уточняйте
Монтаж водяної теплої підлоги ціну уточняйте

Тепла підлога – один з найбільш надійних, економічних і зручних видів системи опалення. Монтаж теплої підлоги можливий в будь-яких приміщеннях: будинок, квартира, офіс і т.д. Спальня, ванна кімната, санвузол, передпокій – всюди тепла підлога буде доречна!

Наша компанія виробляє якісний монтаж теплої підлоги у Львові. Роботи з укладання нагрівальних елементів або опалювальних труб в стяжку наші фахівці здійснюють в житлових будинках, квартирах і в приміщеннях комерційного призначення. Також можливий монтаж теплої підлоги під плитку, ламінат або лінолеум.

Тепла підлога у Львові

Головною причиною актуальності такої послуги, як укладання і монтаж теплої підлоги з підігрівом є, в першу чергу, комфортабельність. Що може бути ефективнішим у створенні затишку, ніж підігріта підлога?

Переваги теплої підлоги

 • Комфорт. Поверхня підлоги (плитка, ламінат і т.д) постійно тепла (25-30 С). Ноги знаходяться завжди в теплі. Розподіл енергії відбувається поступово знизу випромінюванням без конвекції, тому повітря в кімнаті буде рівномірно прогріватися. При цьому потоки повітря відсутні, пил не згорає і не розноситься по всій кімнаті.
 • Повна безпека. Відсутність контакту з гарячими об’єктами, фахівці проводять монтаж теплої підлоги під плитку, ламінат або інше підлогове покриття. Температура теплоносія теплої підлоги близько 50-55 С.
 • Естетичність. Завдяки тому, що всі опалювальні елементи заховані, пристрій теплої підлоги не зіпсує зовнішній вигляд інтер’єру.
 • Економічність. Установка і підключення підлоги з підігрівом – це найбільш правильний розподіл тепла і здатність самостійного регулювання всієї опалювальної системи. Монтаж теплої підлоги дозволяє заощадити на опаленні до 15%.

Важливо пам’ятати! Укладання і підключення “теплого” підлоги виконується тільки під поверхнями, на яких не встановлена ​​і не планується установка меблів.

Схема установки і підключення теплої підлоги

По виду теплоносія, що використовується, розрізняють монтаж електричної та водяної теплої підлоги.

Вирішивши купити електричну теплу підлогу під плитку, ви отримуєте швидко монтується і ефективне джерело тепла. Це єдино можливий варіант для міських квартир і приватних будинків з електроопаленням.

Монтаж електричної теплої підлоги під плитку проводиться наступним чином:

 • З використанням кабеля, що нагрівається та укладається в спеціальну штробу або в підготовлену стяжку. Цей варіант монтажу теплої підлоги у Львові дуже популярний завдяки дешевизні нагрівального елементу;
 • З використанням спеціальних матів – на сітку зі скловолокна кріпиться кабель, що дозволяє не укладати ці мати в стяжку, а кріпити безпосередньо на клей в момент укладання плитки;
 • Проводиться підключення теплої підлоги і випробування на ефективність отриманої системи підігріву.

Монтаж і укладання водяної теплої підлоги під ключ включає в себе наступні види робіт:

 • Проводиться розрахунок за витратами споживання тепла в приміщенні, де планується здійснювати підігрів;
 • Виконуються розрахунки по підбору матеріалів і устаткування для монтажу теплої підлоги;
 • Розраховується оптимальний витрата матеріалів для визначення ціни укладання водяної теплої підлоги;
 • Проводиться розрахунок опалювальних контурів;
 • Власне сам монтаж водяної теплої підлоги під плитку або ламінат;
 • Обов’язкове гідравлічне випробування системи підігріву підлоги;
 • Випробування на ефективність і прогрів всієї системи опалення в цілому.