ГоловнаПослугиАвтоматизація опалення

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Ціни на послуги

Найменування виконуваних робіт Ціна, грн
Монтаж кімнатного термостата від 1200,0
Встановлення термостатичного елементу (термоголовки) для радіатора 50,0
Монтаж кімнатного термостата для контуру теплої підлоги від 800,0
Автоматизація  теплої підлоги від 1200,0
Автоматизація радіаторного опалення від 500,0
Встановлення системи для контролю опалення з Wi Fi від 2500,0
Повна (радіатори+ТП) автоматизація системи опалення від 5000,0
Виїзд в межах міста безкоштовно

Опалення – система, без якої не обходиться жоден приватний будинок. Причому якщо раніше девізом системи було: «Аби гріло!», то сьогодні пред’являється значно більша кількість вимог. Основні з них – це економічність та ефективність. Тому системи автоматизації не могли обійти стороною таку важливу частину нашого життя. Система дистанційного керування опаленням будинку необхідна для створення в приміщенні оптимальних умов мікроклімату в приміщенні і досягнення мінімального споживання енергії.

Автоматизація опалення під ключ у Львові

Принцип дії “розумного” опалення

Автоматичне управління опаленням в квартирі вимагає установки спеціального обладнання: автоматики для котла, термостатів і сервоприводів.

Схема виглядає так:

  • Термостати регулюють температуру нагрівання теплоносія і його витрата в залежності від заданого температурного режиму. Дистанційне регулювання температури в опалюваних приміщеннях виконується сервоприводами на підставі сигналів термостатів, що передаються через сигнальний кабель.
  • При управлінні розгалуженою системою опалення, наприклад, у великому офісі, для синхронізації роботи всього обладнання застосовується спеціальне програмне забезпечення, що задає загальний алгоритм.

Навіщо автоматизувати опалення?

Комфорт. Ви легко зможете налаштувати температуру, відповідну Вашим потребам. Або налаштувати сценарій опалення, відповідний порі року або часу доби. Далі система сама буде перемикатися за цим сценарієм. Вам немає необхідності турбуватися про перемиканні або підборі температури, відповідної ситуації.

Зручність. Все управління тепер знаходиться в вашому смартфоні або в спеціальній панелі. Більше не потрібно бігати по всьому будинку, вручну регулюючи радіатори, досить натиснути одну кнопку, щоб запустити сценарій опалення, або дозволити автоматиці самої визначити найбільш підходящий план опалення. Ви зможете навіть керувати нею дистанційно, завжди приходячи у теплий і затишний будинок.

Зонування. Ви можете розділити будівлю на зони і управляти опаленням в кожній з них окремо. Наприклад, вся сім’я зібралася зараз за переглядом фільму, тому опалювати кухню немає сенсу. Це дозволить не тільки значно заощадити ресурси на опаленні, а й зробити Ваш будинок максимально комфортним для проживання. Крім управління користувачем можна налаштувати зону для роботи в автоматичному режимі. Тоді система буде включатися, якщо в приміщенні хтось перебувати і переходити в режим очікування, якщо користувач його покине.

Економічність. Це оптимізація всього будинку. У тому числі і системами опалення. Система сама, з огляду на температуру приміщення і присутність в ній користувача, буде підбирати оптимальний рівень підігріву. Це значно заощадить ресурси на опаленні, а для користувача створить приємний клімат всередині будинку.