ГоловнаПослугиМонтаж VRV і VRF систем

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Сучасні тенденції будівельного ринку спрямовані на максимальне зниження витрат без зменшення рівня комфорту. У зв’язку з цим однією з першорядних завдань є підвищення енергоефективності будівель. Для досягнення необхідних показників інженери розробляють способи економії енергоресурсів, збільшення віддачі від кожного витраченого кіловата електрики. На ринку з’являються нові теплоізоляційні матеріали, впроваджуються технології використання альтернативних джерел енергії. Виробники кліматичного обладнання уважно відстежують актуальні тенденції і пропонують техніку, відповідну сучасним високим вимогам енергозбереження. Так, мультизональні системи кондиціонування на кожен витрачений кіловат тепла здатні видавати до 4,6 кВт холоду. Завдяки високим показникам енергозбереження та так же ряду інших незаперечних переваг, системи даного типу все частіше встановлюють на сучасних об’єктах комерційної і житлової нерухомості для контролю температурного режиму.

Монтаж VRV і VRF систем у Львові

VRF – абревіатура від англійського словосполучення Variable Refrigerant Flow, що означає змінний потік. Назва вказує на можливість гнучко змінювати продуктивність центральної системи кондиціонування і, відповідно, температурні режими в різних приміщеннях одного будинку.

VRF – промислові кондиціонери є рішенням для багатокімнатних будинків великої площі. При цьому в кожній зоні будівлі задаються індивідуальні кліматичні умови, звідси і назва – «мультизональна». У приватному житловому будівництві їх активно застосовують для багатоповерхових котеджів і заміських будинків, вілл на узбережжі. А також для готелів, будинків відпочинку, офісних і торгових центрів.

Функціонування установок грунтується на перенесення теплової енергії з охолоджуваного повітря в зовнішнє середовище, тобто на вулицю. Теплообмінник, який знаходиться в конденсаторі зовнішнього блоку, віддає тепло і забирає холод. Мультизональні системи кондиціонування працюють за принципом змінного витрати холодоагенту. На моделях даного типу встановлена ​​керуюча автоматика, яка регулює продуктивність компресора, змінюючи швидкість циркуляції теплоносія в контурі відповідно до поточної потребою. Таким чином зовнішній блок подає у внутрішні модулі рівно стільки холодоагенту, скільки потрібно для охолодження повітря в кожному конкретному приміщенні в даний момент часу.