ГоловнаПослугиПрипливна і витяжна вентиляція

Хочете замовити послугу?

Попередній розрахунок вартості послуги:

Хороша вентиляція – запорука здоров’я та гарного настрою, і з цим досить важко сперечатися. Вентиляційна система, що розроблена та встановлена ​​професіоналами, виконує всі свої функції на відмінно, тим самим перетворюючи ваше житло в затишний будинок «home sweet home», де витає свіжість і відсутній аромат сусідської їжі.

Після встановлення якісної вентиляційної системи у вас не виникне необхідності постійно очищати від бруду й кіптяви білу сіточку, яка приховує діру на вашій кухні і називається вітчизняної вентиляцією. Ця сіточка більше не виділятиме неприємних запахів, не збиратиме весь пил, не псуватиме вигляд вашої кухні. Її взагалі не буде! У ваш будинок нарешті потрапить чисте повітря, яке приноситиме вам відчуття свіжості й комфорту. Ви перестанете думати про регулярне провітрювання, оскільки вентиляційна система буде виконувати цю функцію сама. Ви перестанете дихати шкідливими виділеннями будівельних матеріалів, що використовувалися під час ремонту. Тож якщо вам потрібна нова вентиляція – верніться до нас якнайшвидше!

Встановлення вентиляції у Львові

Види вентиляційних систем

Усі приміщення в квартирі або будинку потребують якісного очищення повітря. Так досягається оптимальна температура в приміщенні, виводяться зайва волога й канцерогени. Однак не кожна вентиляція з цим впорається. Тільки схеми вентиляції, що працюють з примусового типу, здатні на такі «вчинки». З них можна виділити кілька основних найбільш популярних , всі вони мають свої особливості, переваги й недоліки. Але в них є те, що їх об’єднує – вони допомагають отримати ідеальний мікроклімат в приміщенні і наповнюють будинок чистим свіжим повітрям.

Припливна система вентиляції

Така схема поступово втрачає свою популярність, оскільки в її основі не лежить витяжка відпрацьованого повітря з приміщення. Вона ефективна лише на припливі повітря, тим самим лише незначно мірою роблячи його чистішим. Найбільш часто така система встановлюється у тих приміщеннях, в яких немає сторонніх запахів. Вона дозволить поліпшити сон і зробити його більш здоровим.

Витяжна система вентиляції

Ефективною схемою вентиляції для санвузлів і допоміжних приміщень, де потрібна ліквідація неприємних запахів, є витяжна. Вона не працює на оновлення повітря в приміщенні, але чудово справляється з витяжкою відпрацьованого. Дана система відноситься до моделей з природним обміном повітря за рахунок спеціалізованих вентиляційних каналів. Якщо ви плануєте встановити вентиляцію у зазначених приміщеннях, варто купити витяжну систему у Львові.

Припливно-витяжна система вентиляції

Завдяки своїй високій ефективності вона є лідируючою серед усіх інших систем. Вона забезпечує комфорт та постійне оновлення повітря в приміщенні. Для такої системи застосовуються вентилятори не тільки на приплив, а й на витяжку, тому вона водночас впускає свіже повітря та виводить відпрацьоване. Система використовується з припливно-витяжною установкою, де й знаходяться обидва вентилятори.

Найбільш вдале місце для розташування установки – службове приміщення або горище. Другий варіант є більш виграшним, проте в обох випадках установка виводиться назовні будови через дах або фронтон. Вибір установки залежить від площі будинку. Чим більше житлових кімнат та інших приміщень в будинку, тим потужнішою воа повинна бути. Таким чином досягається рівномірний розподіл свіжого повітря по усій площі будівлі.